Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos elég gyorsan elélvezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos elég gyorsan elélvezek az ágyban amikor az aktusra kerül a sor. Tanácsot szeretnék kapni olyan lánytól akinek már volt ilyen barátja és megoldótták a dolgot vagy szimplán tud nekem segíteni, hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

26 vagyok, probaltam mar hogy elotte magamnak, de nem sokat segitett... Koszi


Priviben irhattok, inkabb beszelgetni szeretnek rola...


2015. júl. 9. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Minél többet ön kielégíts. Sex előtt is.
2015. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat onkielegitek...:\
2015. júl. 9. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
De miért lánytól akarsz tanácsot kérni ebben? Őnekik fogalmuk nincs az egészről, hogy te mit érzel. Én viszont azt tanácsolom, tájékozódj az alábbi témakörben: jóga, autogén tréning, relaxálás, meditáció, agykontroll. Nem azt mondom hogy sportszerűen űzzed bármelyiket, de segíthet valamelyik a vegetatív idegrendszeri ingerek feletti uralom gyakorlásában.
2015. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha arra koncentrálok inkább, hogy a másikat felizgassam, akkor jobban tudom irányítani önmagamat is.

Pl., amit láttam, hogy nagyon izgatja a lányt az, ha benne vagyunk a dolog hevében, és csak egy vagy két ujjal épp hogy érintve lassan simogatom a lábát, a nyakát stb. Ez a kontraszt a sebességben és az intenzitásban olyan volt, hogy sokkal előbb elment nálam, pedig máskor nem így ment. El tudom képzelni, hogy ez nem mindenkinél működik, de egy próbát megér.

2015. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolj másra aktus közben,hétköznapi dolgokra,pl mit csinálsz utána,mi megy a tévében stb.pár percet nyerhetsz.31F
2015. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nalam is elofordul,hogy az aktus gyorsan veget er ,de probalom a tempot lassitani es huzni a vegtelensegig :D ,amig nala is tortenik vmi.Masodik alkalommal(egy ejszaka tobbszor egyutt vagyunk)lassabban erem el a csucsot.
2015. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!