Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy helyes srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy helyes srác csak szexet akarna, viszont ti inkább kapcsolatot, akkor lefeküdnétek vele vagy nem?

Figyelt kérdés
Úgy lennétek vele, hogy ez csak szex és majd találtok valakit kapcsolatra? Vagy szóba se jöhetne ilyesmi?
2015. júl. 9. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

csak szex?

pasitól függ de

ha olyan jó lenne akarná ő is utána

és lassan kialakulna vmi

2015. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is ebben a dilemmában vagyok. És megtörtént a dolog, pár napig szomorkodtam, de most úgy érzem, hogy nem bántam meg, mert jó volt. Még most is tetszik, és még most is csak azt akarja tőlem szerintem, de én nem érzem úgy hogy kihasznál, mert mindkettőnknek jó és kész :) Persze, ha nagyon megszereted és ő csak kihasznál, akkor lehet hogy sírás lesz a vége :(
2015. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tedd meg bajod nem lesz tőle! Ha jó volt vele jöhet az ismétlés..
2015. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy én kimondott abba a bizonyos srácba vagyok szerelmes, és vele akarok kapcsolatot, vagy csak úgy szimán kapcsolatot akarok, de még nincs senki, akit szeretnék...

Ha az első, akkor nem, mert utána csak idegesitene, hogy lefeküdtünk, s ő neki mégsem kellek többre, még ha megvan beszélve előre, akkor is.

Ha a második, akkor igen, miért ne? :) 19 L

2015. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2015. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En lefekudnek vele de mondjuk en nem is akarok most kapcsolatot
2015. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En benne lennek:D
2015. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minek?

Nem vagyok én jótékonysági szolgálat....

2015. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóképű sráccal bármelyik nő, bármikor lefekszik. Visont egy alacsony és ocsmány sráccal egy nő sem feküdne le soha, de még randira sem jönne el. Sajnos alacsony vagyok és ocsmány, ezért 28 évesen is még szűz vagyok.
2015. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!