Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy szakítás után hónapokkal még mindig elementáris (szexuális) vágy élt bennetek az exetek iránt?

Figyelt kérdés
Pedig szerelmes voltam, volt köztünk érzelmi kötelék. Most először fordul elő velem ilyesmi. A régebbi csalódások inkább érzelmileg viseltek meg. Ez meg őrjítő, és tudom, hogy csak a birtoklásról szól. Aki már megélt hasonlót: hogy lehet ezt "letenni"? Néha azt mondanám, hogy inkább lennék aszexuális, mint értelmetlenül rajta járatni az agyamat... ő már nem jöhet szóba, más férfi pedig most nem igazán hoz lázba. :/ :( 25N

2015. júl. 11. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismeros erzes ezert szexeltem massal utana. Nekem bejott
2015. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre nekem kétféle megoldás jött be. Vagy találtam valakit, aki ténylegese vonzott és jó volt vele a szex (akkor már sokkal könnyebb volt elfelejteni az előzőt), vagy ha nem akadt ilyen, akkor nem kellemes nosztalgiával gondoltam az exre. Hanem a kiábrándító tulajdonságaira, jeleneteire. Ha egy-két alkalommal rossz volt a szex és azt felidézed, máris segít. Az a baj, hogy úgy érzed, csak vele elégülhetsz ki és senkivel nem lesz már olyan jó a szex, de hidd el, ez nem így lesz : ) Találsz majd olyat, akivel érzelmileg és az ágyban is frenetikus.
2015. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ténylegesen
2015. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!