Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek a fiúk miért csak a szexre tudnak állandóan gondolni? Priviben is írhattok.

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom, hogy fogalmam sincs. Pedig csajként én is állandóan csak a szexre gondolok. Pedig még szűz is vagyok.


:D

2015. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg fiú vagy... Tehát tudnod kéne. Szépfiú
2015. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ha nem vágynánk rá annyira, kevesebb lenne a faj túlélésnek esélye. A férfi meg többek között azért gondol rá többet, mert az őseink minél több lányba el akarták vetni a magjaikat, hogy a génjeik öröklődjenek, a lányok pedig az alfahím védelmét keresték.
2015. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lány azt hiszi, hogy az összes fiú csak a szexre tud gondolni. De szerintem az ilyen gondolkodás eléggé gyerekes. Nem hiszem, hogy egy fiú sokkal többet gondolna a szexre, mint egy nő.

Viszont arra nem igazán van konkrét magyarázat, hogy aki úgy véli, hogy a férfiak csak arra gondolnak, az miért véli így. Talán azért, mert ha egy férfi megkíván egy nőt, akkor ki is jelenti, viszont ha egy nőnek szexhez van kedve, akkor azt nem biztos, hogy olyan hamar kimondja.

De ez csak az én véleményem. :)

L

2015. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok is sokat gondolnak rá, nem mondom hogy annyit mint a srácok mert nem ismerem a gondolataikat, de nincs olyan távol talán :)
2015. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A faj túlélésével nem értek egyett. Jóval több ember él ma jelenleg a földön mint amennyit elbírna a bolygó.

Például a "melegedés" elismerése gyakorlatilag bátorítás, s egyben születések csökkentése.


A kérdésre válaszolva:

Nem gondolnak CSAK szexre. Magukra is szoktak! Viccet félre téve ez neveltetés, szükséglet kérdése. Például én tökéletesen el tudom nyomni az ilyen gondolatokat. Ezernyi más dolog van ami fontosabb és értelmesebb lehet, csak ki kell nyitni a szemünket.


F

2015. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!