Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önmegtartóztatásnak lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmegtartóztatásnak lesz valamilyen negatív egészségügyi következménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném ha értelmes emberek válaszolnának, és végig olvasnák ezt az egészet. Exbarátnőmmel, akivel 2 éve együtt voltam nem volt semmi gond erotikus téren. Naponta volt többször is izgatás. Lehet ez már eleve beteges, mindenesetre élveztük, tehát jó volt, és én úgy szoktam meg, hogy ez normális. Aztán több mint egy évig nem volt senkim, akkor nyilván magamnak kellett rendezni, mert hát késztetést azt éreztem, ha nem volt meg több mint 3 napja, akkor már szorongtam meg ingerlékeny lettem. Igaziból ha magamnak csinálom, akkor nem érzek nagy örömöt, csak megkönnyebbülést, de úgy érzem muszáj megcsinálni. És akkor mire fő a kérdésem.. 8 hónapja megismertem egy lányt az egyetemen, távkapcsolata volt, de mégis csókolózott velem, nyilván hiányzott a pasi az életéből. Ezért nem tudom hogy még mindig-e de eléggé büntette magát, meg engem... Érzéseit visszavonta, meg bunkózott. De valaki kellett neki gondolom így azért jó volt neki hogy ott voltam meg segítettem. Nem tudom, hogy egyetemi években hogy működik, de valahogy azt hittem, hogy 19 évesen, ha már együtt alszunk, akkor lehet kicsit több is, mint ölelés + csók, így meg mutattam neki. Erre őt ez teljesen le sokkolta, hogy ő még ilyet nem látott. Megértő voltam, magyarázkodtam. De a végén sírva rohant kezet mosni szó szerint.. Akkor úgy hagytam a dolgot pár hétig. 8 hónap eltelt és azt mondja, hogy ő a kézimunkát, azt szabályosan nehéz fizikai fárasztó munkának találja, csak szenved közben, ha én nyúlok oda neki, azt nem élvezi, fáj neki, nincs benne semmi jó, ha felnyúlok, az szintén rossz neki, ha azt mondom, hogy tágult, akkor sírva fakad, kérdezvén "Miért jó az?" (mellesleg ezt nem tudom hogy magyarázzam el, hogy megértse, mondtam neki, hogy nem fognak majd fájni a dolgok, de nem nyugtatta meg..) Szexre egyáltalán nem érez késztetést. Azt mondja nem érzi úgy hogy csinálnia kellene. Gyereket se akar magának persze, mert azt meg úgy érzi nem bírná felnevelni. Tehát minden ilyen dolgot undorítónak tart. Többször próbáltam elfogadni, és lemondani ezekről, mert szeretjük egymást, csak ez nem működik. De most már szeretném véglegesíteni ezt a döntést. Ő azt mondja, hogy ne tegyem, mert én nem ő vagyok, nekem ezek kellenek, sőtt ha kell keressek mást.. ne tegyem tönkre magam. Nem akarok reménykedni nagyon, hogy nála ez változni fog. Nem tudom hogy lehetne ezt kezelni, orvosolni, de ha ott neki lent minden rossz, akkor nem tudok mit csinálni. A csókot se szereti már, azt mondja hogy nincs benne semmi jó, Régen szerette azzal a fiúval akivel távkapcsolatba volt. 2 havonta látták egymást. Én meg őt szeretem, próbáltam mást keresni, de nem bírtam erre hangolódni, mindig azt vártam, hogy legyen online és írjon. Egyetemidőben együtt laktunk szinte, de esténként semmi nem volt. Meg van ez, hogy tanul egész nap, este bebújik mellém, de ne simogassam, mert aludni akar, oké, reggel meg, fel kelek korábban, de akkor se csináljak vele semmit, hagyjam aludni.. Bármi amiről úgy tudtam, hogy erogénzónailag, erotikusan jó érzést kelt egy lányba, nála semmi. Sokat jelent nekem a leányzó, nem akarok lemondani róla. A kapcsolatunkban nem nagyon tesz a dolgokért, meg nagyon félős, szerény, önbecsülés hiányos, de nem tudom ezeket javítani, ami tőlem tellett már megtettem, dicsérem, meg mások is dicsérik, semmi haszna. Aranyos lány. Mit kellene tennem, hogy javuljon a helyzet? Nem sok reményt fűzök, hozzá, hogy idővel megkívánja a dolgokat, de miket próbálhatnék még ki? Vagy tényleg fogadjam el, hogy ezek nem jó dolgok? Köszönöm türelmeteket. 20/F

2015. júl. 12. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Inkabb keress egy olyan lanyt aki nem komplett selejt. Ennel a kapcsolatnak nincs jovoje.
2015. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Biztos van másik megoldás. Most hogy esne neki, ha elküldöm? Miért legyen esélytelen?
2015. júl. 12. 09:10
 3/16 A kérdező kommentje:
A fő kérdésre meg nem kaptam választ. Milyen következménye lenne.
2015. júl. 12. 09:26
 4/16 anonim ***** válasza:

Nyolc évig éltem cölibátusban. Van, aki egész életére szerzetesnek vonul.

BDSM-ben is egyik bevett gyakorlat a partner engedelmességének a fokozására, hogy megvonják/kontrollálják az orgazmusát.


NEM, egészségügyi károsodást nem okoz. Ezt csak azok a puhapöc-sök terjesztik, akiktől egy percnyi önfegyelemre se telik. Olyan legenda, mint hogy "három nap koplalástól éhen lehet halni" vagy hogy "a vegaság elvonási tüneteket meg hiánybetegségeket okoz." Egyszerűbb elhinni, hogy pár hét szexmentességtől felrobbanhat a tökük, mint várni arra, akire érdemes.


Na most, hogy a csaj a sztoriban miért játssza az agyát, és érdemes-e konkrétan őmellette kitartani, az egy külön kérdés.


De egészségügyi következmények garantáltan nem lesznek.

2015. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet rajta segíteni valahogy? Ő tökéletesnek érzi az életét. Csak én érzem úgy, hogy nem az. Fogadjam el, hogy ő így boldog? Hogy nincs semmi ilyen, meg hogy a dolgokért nem lehet tenni semmit, csak sodródunk az árral?
2015. júl. 12. 10:27
 6/16 anonim ***** válasza:

"De egészségügyi következmények garantáltan nem lesznek."


Nem igaz, az ondónak is ürülnie kell alkalomadtán. Összefüggést mutattak ki a prosztatarák kockázata és a szexuális aktivitás között.

Amúgy ha nem történik meg ébrenlétben, akkor megtörténik álmodban. Elég kellemetlen éjjel arra ébredni.


Félő, hogy ez a hölgyemény aszexuális, akkor pedig soha nem fogjátok megérteni egymást ezen a szinten. Vagy valamilyen súlyos elfojtása van, amit oldani kellene, és a "nem kívánom" csak mellébeszélés.

2015. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem érzi magát aszexuálisnak. Ha éjjel történik arra fel ébredünk? Olyan rossz?
2015. júl. 13. 01:11
 8/16 anonim ***** válasza:

6.: csak nekem ezt nem adod be, tekintettel 8 év tökéletes szexuális megtartóztatás után volt és van tökéletes szexuális életem. És tudnék róla, ha arra ébredtem volna hogy álmomban ürül ki :D


Mondom, hasonló legenda, mint a többi az önkontrollra képtelen gyengék megnyugtatására. "Hááááát perrrrrsze hogy dugni kell, különben az agyadra megy a spermatúltengés" :D


De hozzáteszem újra, a csajjal való ügytől függetlenül, ez csak közvetlenül a kérdésre adandó válasz.

2015. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"hasonló legenda, mint a többi az önkontrollra képtelen gyengék megnyugtatására"


Gondolod, aminek akarod, a nemi élet ugyanúgy szerves része az emberi lénynek, mint más élettani folyamat.

Nem tudom, belőled hogy nem ürül ki az ilyesmi (vagy csak nem veszed észre), ha hosszabb időt (értsd: 1 hét) kihagyok, nálam akkor menetrendszerűen van ilyen éjszaka.

2015. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A testétől undorodik. A nemi szervétől. Zavarja hogy kicsi a melle. De vékony lánynak nem kell nagy. A másik, eléggé olyan basic jellegű. Hogy fogalmazzam. Pontosan követi az utasításokat, ha változás van akkor tanácstalan lesz. Lehet azt tudja hogy a szex az csak a gyerekhez kell és nem tudja akarja el fogadni hogy másra is jó. Gyógyszereket elvből el utasítja. Lehet azt érzi hogy a szexhez olyan dolgok kellenek amik nem természetesek. Kicsit primitív, nem rugalmas, és probléma megoldás nincs nála. Annyira szeretem. Biztos van megoldás. Ő is szeret. De most ha bele gondolok megint. Kiverést ha csak munkának érzi. Akkor nem érez benne semmi örömöt. Biztos nem mondta neki senki régen. Hogy figyelj majd ha lesz fiúd és szeretitek egymást blabla. Se anyja. Se apja. Neki ez ki maradt. De én meg hiába mondom. Nem tőlem kell hallani. De hát otthon se merte el mondani. Anyja nem normális. Kiabálna érte. Mindenért kiabál azt mondta. Apja meg máshol él. Mindig dolgozik. Senki nem nevelte sose. Ezért primitív meg ilyen. Meg hát azt hiszi hogy a válás az normális. Meg se akar házasodni. Ő csak a papír munka részét látja benne. Meg hogy még több papír munka az el válás...
2015. júl. 13. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!