Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy sokan még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan még mindig tárgyként kezelik a nőket, és abban határozzák meg az értékét, hogy hány emberrel szexelt?

Figyelt kérdés
Én srác vagyok és a barátnőmmel szóba került, hogy ki hány emberrel volt együtt. Ő nem akarta megmondani először, mert félt, hogy emiatt elhagyom...(Az előző barátja ezért dobta) Természetesen nekem meg sem fordult a fejemben, sőt még nagyobbat nőt a szememben amiért őszinte volt velem végül. Ő is ember, miért nem élhette meg a szexualitást kedve szerint? A lényeg, hogy jelenleg velem van és szeret.
2015. júl. 12. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van?
2015. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

upsz ezt egy másik kérdéshez akartam írni sorry :D

(1)

2015. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mivel a nő ad felhatalmazást a férfinak a szexre, ezért az a nő aki sok férfival lefeküdt, az a kép alakulhat ki róla, függetlenül annak igazság/nem igazság tartalmától, hogy könnyűvérű.


És ezért sok férfi az ilyen nőket tárgyként kezeli. És valljuk be őszintén van némi alapja.


Ugye van a férfi oldal, minden csaj kva, mind a pénzre hajt, stb.


És ugye van a lány vonal, minden pasi disznó, csak a szexre kellek neki, stb stb stb.


Ilyen a világ.

2015. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Mert megtehetjük.

Ha neked jó a falu ribije, legyen, további jó sorbanállást.

2015. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Mert minek nekem olyan no akit mar sok ferfi megkapott? Olyan kell akiert kuzdeni kell es akkor tudom hogy az enyem es nem mase. Persze igen. Ha neked jo a falu ribije.:DDDD minden faluban van. Varosban persze tobb
2015. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
minőségre megyek :D mivel minőségi ember vagyok.
2015. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ahogy látod sajnos sok ember nagyon primitív és egyszerűbb előadni a 'férfi vagyok, mindent megtehetek' magánszámot, mint belegondolni a dolgokba. Beszéltem már férfival, aki nőgyűlölőnek tartotta magát, ott hangoztatta, hogy a nők csak 'arra' jók, meg buták stb, aztán nem sokra rá jött a szokásos, hogy de azért randizna stb, de egy lány elutasította és ez biztos azért volt, mert ő nem 'menő, gazdag...' és különben is az a csaj r*bi. Szóval ahogy látod sok logikát nem lehet ebben találni. Azért jó, hogy vannak még olyanok, mint te, akiknek nem fordult ki az értékrendje.
2015. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. Nagyon köszönöm, és igen, ezekre az együgyű, paraszt kommentekre nem is reagálnék. Te amúgy is mindent elmondtál! :)
2015. júl. 12. 17:09
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerinted alkalmas komoly kapcsolatra az, aki minden héten más férfival hentereg?
2015. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9 Most nem ezt teszi, hanem velem van. Amíg ez így marad addig igen, "alkalmas" rá. Undorító ez a hozzáállás.
2015. júl. 12. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!