Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek milyen vastagság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen vastagság szokott élvezetes lenni?

Figyelt kérdés
melyik méret élvezetes, melyik az amit már nem is érzel és melyik ami már túl vastag? személyes vélemények érdekelnek. A másik kérdésem hogy szerinted inkább vastag legyen vagy hosszú a pénisz?
2015. júl. 12. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom számilag, a barátomé tökéletes, mással meg nincs tapasztalatom, nem is akarok.
2015. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem járok centivel méregetni.
2015. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem értem hogy gondolja a kedves kérdező. minden lány pontos méréseket vezet a párja farkáról? vagy hogyan?

hogy lehet erre a kérdésre válaszolni?

milliméterben kérnéd a pontos méreteket vagy jó lesz centiben is?

2015. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hogy a fenébe nincs nálatok egy digitális tolomérő a huszonegyedik századba vagyunk ez hihetetlen

amugy meg csak van szemmértéketek

mondjuk egy jo közepes kigyóuborkát kb 40 mm re saccolom annál vastagabb van nekem 46 na ehez hasonlitsátok

2015. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!