Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyira abnormalis ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyira abnormalis ha hetero letemre rendszeresen lenyelem a sajat ondomat?

Figyelt kérdés
Van meg valaki hasonlo helyzetben? Ha elfelejtek behozni zsepit vagy valamit amibe beleelvezzek akkor arelvezek kezemre vagy valamire es lenyelem.
2015. júl. 12. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Fújly! :D Eszembe nem jutott soha! :D
2015. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem tagadom, én is kóstoltam már a sajátomat, de hogy te rendszerességgel eszed. Kicsit fura...
2015. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Most lehet szomorú leszel, de te olyan meleg vagy mint a kályha, vagy csak szimplán beteg.
2015. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem. A saját testnedved, nem? Ettől nem leszel meleg. Mintha én nem szoktam a számba venni a nedvem, mikor ujjazom magam, és megnyálazom az ujjamat...
2015. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De akkor is szokatlan! :D Hogy egy kicsi kerül valahova és onnan véletlenül a szájba semmi gond, előfordul. De, hogy valaki egy tenyérnyit bepusziljon... :D
2015. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenki maga dönti el, ha úgy érzed ezt kell tenned, akkor csináld, csak azért ha nővel vagy nem biztos, hogy örülni fog neki, hogy ha végzel utána lenyalod a cuccot a hasáról, bár ki tudja :D
2015. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen normális. Minden férfi ezzel issza a kávéját reggelente. Még én is, pedig én nő vagyok.
2015. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsit beteg, ha megkostoltad az meg nem, en no letemre mondjuk csak ujjazas utan nyalom le az ujjaimat..:D de ezt sok no csinalja..:)
2015. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Kérlek áruld már el miféle késztetés vezet rá téged arra hogy megidd finom vagy mi?

Én egyszer megkóstoltam tudjam mit tesz meg értem egy lány de hogy folyton egyem hát fura vagy :D

2015. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen ízű?
2015. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!