Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés volt előszőr szopni? Izgultatok, féltetek, hány évesek voltatok? Hova ment a végtermék, megbeszéltétek előre?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat kérek, trollok kíméljenek!

2015. júl. 13. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Kissé féltem de a pasim közben segített mit hogy csináljak és szólt mielőtt élvezett így elhúzódtam és vertem neki

Most 19/L

Akkor 17

2015. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
#1 legalább akkor már nyelted volna le elsőre :(
2015. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
20 éves voltam, izgultam az elején, de közben már nem, megbeszéltük előre, lenyeltem és a srác azt mondta, olyan, mintha ezer éve ezt csinálnám, olyan jó volt.
2015. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
izgultam ,de segítettek hogy gyorsabban, lassabban stb stb és a számba élveztek...akkor tudtam meg , hogy nem szeretem az ízét, 18/l
2015. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

4"

végig többes számot használsz... egyszerre többeknek is csináltad? :-)

2015. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
15 voltam. Nem izgultam, csak nagyon szerettem volna jól csinálni. Azt hiszem sikerült is. Nagyon élveztem, azóta is élvezem. A számba ment el, nagyon jó volt. Nem volt megbeszélve, én mondtam, hogy vágyom rá, és szeretném. 19/L
2015. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Maga a szopás nem okozott különösebb örömöt, inkább az, hogy láttam az arcán, mennyire élvezi. Szopás közben masszíroztam a prosztatáját is, bár azt nem sikerült elérnem, hogy a prosztatájával élvezzen el. A számban ment el, nem nyeltem le, hanem amíg a számban volt, megcsókoltam hosszan.
2015. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fura volt eloszor, de jo fura. Picit izgultam de nem paraztam ra. 16 voltam, megkerdezte, hogy szoljon-e elotte, en megkertem hogy igen, be is tartotta, zsepibe ment.
2015. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa volt először, 15 éves voltam. Nekem igazából túl sok jó nem volt benne, de annyi azért igen, hogy teljesen váratlanul jött, barátom se volt akkor, így legalább nem paráztam előtte hetekig hogy jól fogom e csinálni. Az arcomra élvezett.
2015. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt, attól függetlenül, hogy nem volt "sikerélmény".

Csak egy picit izgultam, de a barátom nagyon. (fel se állt neki rendesen, nem is élvezett el)

Egyébként nem beszéltük meg előre.

16 voltam.

2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!