Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek szívesen vennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek szívesen vennétek a szátokba egy 18/5,3as péniszt?

Figyelt kérdés
És ha ez az ember jó durván megd**na titeket félrejárnátok vele? Kort és nemet is írjatok legyszives :)
2015. júl. 14. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, ugyanúgy mint egy 16 cm-est. De nem is ez a lényeg, hanem hogy kié :)


De egy vadidegen pénisz engem is hidegen hagy mint a legtöbbünket :)

2015. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

miből gondolod,hogy a méret alapján tetszene bárkinek is ez a farok???? elárulom, nemcsak a méret,hanem a formája,külseje is fontos!

szóval NEM!

2015. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. válaszolóval teljesen egyetértek... de az elsővel is.


Forma, alak fontosabb, de farok az farok. Ha egy éjszakázni, vagy akármit akarok, és lenne lehetőségem farok alapján választani, se élnék a lehetőséggel.


Én pasit akarok választani, és nem farkat.

2015. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek bejön a pasi, akkor mindegy mekkora a cerka. Ha szereti az orált bekapja kérés nélkül is. Ha nem szereti, akkor meg csinálhatsz bármit. Max megutáltatod magad vele. De többnyire szeretik csinálni :) 30F
2015. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kedves egyszemely96 igazán egyszerű lélek :)



Épp pasis 3asra készülünk megint és páromnak ehhez egyrészt előtte ismerkedés kell, h kialakuljon valami szimpátia a leendő 3-al.


Másrészt a plusz pasi farka nem lehet görbe, se fitymaszűkületes, sőt előny ha a fityma erekciókor egyátalán nem takarja a makkot.

Azt a fajta kukit meg nevetségesnek tartja, ahol a makk kicsike a többi részhez képest. A hosszú vékonyat szintén.

2015. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az exem mondta, hogy annó aki elvette a szüzességét, annak nagy volt a mérete, csupám a hosszúságához képest vékony volt (vagyis vastagságban tök átlagos), azaz szerinte hülyén nézett ki, meg a makk is teljesen egyforma vastag a tövével.


Mindig szekáltam azzal, hogy oda van a nagy farokért mint minden "nő", aztán ő mesélte el ezt a sztorit.


Sokkal jobban favorizál egy olyan hosszú péniszt ami vastagságban arányos a hosszúsággal, de inkább legyen vastagabb mint hosszabb, viszont muszáj a makknál nagyobbnak lennie - szerinte.


De ő se ez alapján választott sose párt. Szerencsére én megfeleltem ezeknek az "elvárásoknak", de amit mondott, az a vékony vagy szárral egyenlő makkú farok számára undorító.

2015. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van számodra egy rossz hírem: ha valóban 5,3 cm átmérőjű a péniszed, akkor anatómiai okokból nem fog egy nő fogsoron átjutni, a jó hír meg az, hogy a makk kényeztetéséről neked sem kell lemondanod.


Amikor olyat olvasol valakitől, hogy 5 cm átmérőjű, vagy afeletti pénisszel ügyesen mélytorkozik, akkor a fantáziádra van bízva, hogy azt nem tudja, hogy mi a mélytorkozás, a szemmértékével vannak komoly kihívásai, vagy kivehető protézise van, amit elfelejtett beleszőni a hozzászólásába. :-)

2015. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es

Akkor te még nem találkoztál olyan lánnyal, aki tud mélytorkozni. Nekem 19/5 és már kapta be lány tövig. :) 30F

2015. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az pici.
2015. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, a páromnak is pont ekkora a hossza s a vastagsaga is kb. :)
2015. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!