Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti miért szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti miért szeretitek, ha egy nő/lány maszturbál előttetek?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, biztos nem szereti mindenki, ez a kérdés azoknak szól, akik szeretik. :D

Három pasim volt, mind a három imádta, ha előttük maszturbáltam. Semmi extrát nem csináltam, csak amit szoktam (izgattam a csiklómat, ennyi), bár a kedvükért érzékibben simogattam magam, meg néha feldugtam az ujjamat, amit egyébként nem szoktam, ők meg megvesztek ezért (???)

Meg neten is van fent egy csomó videó, ahol csak van egy lány és mást nem csinál, csak maszturbál.

Ha előttem egy pasi veri a farkát, annyira azért nem izgat fel. :D Jobb, ha én csinálom neki, szájjal, kézzel, puncival. De itt van testiség, viszont ha csak nézitek, úgy nincs. Így számomra ez furcsa.

Félreértés ne essék: engem ez nem zavar. Írtam is, hogy szándékosan szoktam csinálni, és fel is izgat, ha látom, hogy néznek (mármint az aktuális pasim, ha nézi) és látom, hogy izgatja, ettől olyan... kívánatosnak érzem magam. Csak mi a jó ebben? :D

Ja! A kérdésem nem privátvadász! :D



2015. júl. 14. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert a pina az jó, ezen nincs mit magyarázni. :D
2015. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a férfiak vizuális tipusok! Enyi nincs tovább ijen egyszerü.
2015. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert az olyan szexi.privi?:D
2015. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1: :D :D megmondtad a tutit :D

#2:igazad van, de ne haragudj, és utálhatsz, és beszólhatsz, de... de az "ilyen"-t ly-al írják...

#3: bocs, de a kérdésemmel nem privátokat akarok fogadni :D A véleményedet meg itt is leírhatod :)

2015. júl. 14. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy izgatja akkor miért kérdezed mi a jó ebben ?
2015. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan mintha könyörögne hogy tegyem be neki.
2015. júl. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mint már írtam, azért kérdezem, mert nem értem, mi tetszik nekik ebben, mert fordítva, ha előttem veri egy pasi annyra azért nem igzulok fel rá...


Utolsó, ebben lehet, hogy van valami. :D

2015. júl. 15. 08:54
 8/8 DreamWeaver ***** válasza:
A látvány miatt. Férfiak hajlamosabbak a látvány után is felizgulni, nőknek sok esetben ehhez szükségük van érzelmekre, kölcsönös kontaktusra. Nem baj, ha Téged ellenkező esetben nem izgat fel. Férfi és nő nem egyformán működik. :)
2015. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!