Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-45 éves férfiak, ti szoktat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-45 éves férfiak, ti szoktatok 19-20 éves lányokról fantaziálni?

Figyelt kérdés

Mert én szoktam idősebb férfiakról

20/l


2015. júl. 15. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csak fantáziálni szoktam róluk.......
2015. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én ugyan 52 vagyok (nős),de elő szokott fordulni !

belül szégyenlem is picit magam emmiatt..

2015. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok negyven, de nagyon vágyom egy 17-25 év közötti, lehetőleg tapasztalatlan lányra, akit meg kellene ismertetni a testével és az élvezettel.

Sajnos csak fantázia egyelőre, nem nagyon jönnek ilyen lányok szembe az utcán.

2015. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44 voltam amikor 22 évessel jött össze a dolog. :) Addigi élete legjobb élményét kapta. Sok csaj szerint a 40+osok istenek az ágyban. Lehet a tapasztalat miatt. De én ezt nem mondanám. 46/F
2015. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kortól függetlenül azt nézem meg, aki tetszik. Fiatalok közt is vannak csúnyácskák, és az idősebbek sem mind ráncosak. Szexelni már csak avval lehet, akit választottam, fantáziálni akárkiről de már oly mindegy mert nincs tétje. Fiatalon azért még élt a remény hátha összejövök akármelyikkel.
2015. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy. Meg is nézem az utcán őket.

A lányok a serdülőkor után, mikor kész nővé érnek, úgy 16-24 éves korig vannak pusztán a külsőségeket tekintve a legszebb éveikben. Még sehol egy ránc, a cici is feszesen áll, még akár sportos életmód nélkül is, a fenék is feszesebb, narancsbőr még sehol. A gyümölcs ia akkor jó, mikor pont beérett. Még elég feszes, de már édes, lehet harapni. Hülye hasonlat, de talán tükrözi a lényeget. Egy lány abban a korban érik be, akkor a legszebb gyümölcs. Utána kezd "túlérni". És én is voltam huszonéves, attól mert öregszem a szépség, és a számomra szép dolog nem fog szükségképpen velem öregedni és nem csak a korombeli nőket fogom szépnek tartani, más kérdés, hogy aki korábban nem tudta értékelni az idősebb szépségeket az ahogy idősödik idővel felfedezi magának őket, de ezzel csak bővül a tetszetős nők köre. :)

2015. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak is rájuk gondolok 40F
2015. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most hogy így mondod! Igen!!!

45F

2015. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
39 vagyok, de csak ti jöhettek számításba. És nem csak fantáziálgatok! :)
2015. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Ha lenne lehetőségem, nem csak fantáziálnék .... 50/F.
2015. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!