Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lohasszam le a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lohasszam le a férjem anális szex iránti vágyát?

Figyelt kérdés
6 év után most áll elő vele. Szerintem nincs nő, aki élvezné, aki esetleg ezt állítja, önmagának hazudik. A szarást se élvezem, már bocs. Szerintem fájdalmas és undorító, és a lényeg a nő megalázása. De ezeket hiába mondom neki, nem járok sikerrel. Egyébként nem mondható unalmasnak a szexuális életünk, de erre nem vagyok hajlandó..

2015. júl. 15. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
75%
Látszólag egyezz bele,közvetlenül egy kiadós fosás után.
2015. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, hogy ok, ha előtte te is megdughatod őt análisan.:D
2015. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
88%

Előtte próbáljátok ki rata, egy hasonló mérettel, hogy milyen.

Amúgy vannak nők, akik élvezik igazán.

2015. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Szerintem belemenne, hogy én megdugjam előtte :D És akkor aztán mit csinálok?
2015. júl. 15. 14:58
 5/65 anonim ***** válasza:
69%

Tereld el a figyelmét valami más élménnyel.


A szarást nem élvezetből csináljuk (jó, vannak helyzetek, amikor annyira örülünk neki, hogy végre könnyíthetünk magunkon...). Az anális szex nem fájdalmas, persze lehet fájdalmasan is csinálni, és nem megalázó/undorító a számomra.

2015. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy számodra nem fájdalmas, de én már 30 vagyok, és nem fogok megváltozni. Nem vágyok rá.
2015. júl. 15. 15:02
 7/65 anonim ***** válasza:
67%

hát nem tudom, nálunk az első pár alkalmat nem élvezte a barátnőm, később viszont eléggé élvezte és hangot adott neki...nem hiszem, hogy megjátszotta volna...

én pl óvatosan csinálom, ne fájjon neki és baromira nem az alázás a lényeg...én pl lelankadok ha hallom, hogy a barátnőmnek kellemetlen vagy nem élvezi akár popsiba akár punciba csináljuk...


de ha ennyire elzárkózol tőle akkor normálisan meg kell beszélni csak ért a szép szóból...


22F

2015. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
62%

Ki vagy te, hogy megmondd, ki mit érez/élvez/hazudik?

Egyébként 6 évig semmi előjele nem volt ennek?

Szerintem, ha igazán szeret, akkor nem erőlteti rád és ha te is igazán szereted, tudtok kompromisszumot kötni, mint minden normális kapcsolatban.

2015. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
nem értem a barátnődet. Ha az első alkalmat nem élvezte, miért csinálta mégis újra és újra? Én nem vagyok mazochista.
2015. júl. 15. 15:05
 10/65 A kérdező kommentje:
#8 én az vagyok, aki elmondja a véleményét.
2015. júl. 15. 15:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!