Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 30 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 30 éves szűz férfiként elmehetek már egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Sosem mernék rendes lányokkal próbálkozni, mert tudom, hogy ronda vagyok. Csak az idősebbek gerjednek rám, de azok meg engem nem érdekelnek. A korosztályomban mindenkinek van valakije már. A prostizást azért találtam ki, hogy végre ne legyek ennyire félénk a lányokkal.
2015. júl. 16. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan senki nem tart vissza.
2015. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy a korosztályodban mindenkinek lenne már valakije. Menj prostihoz de nem lesz valami hu de nagy élmény.
2015. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most már elmehetsz nyugodtan. Csak nem valami sarkon állóhoz, szánd rá rendesen a pénzt.
2015. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén? Nem érdekel minket. Menjél, szia.
2015. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%

Nálunk az évfolyamon a legrondább srácnak volt a legtöbb és legjobb nője, mert irgalmatlan jó fej volt.

Nem az a baj, hogy ronda vagy, hanem az, hogy még stílusod sincsen! Tánc-és-illemtanártól végy pár órát, hátha ragad rád egy kis önbizalom. Borzasztó kisebbségi komplexusod lehet...

2015. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!