Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem azt kérte,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem azt kérte, hogy élvezzek bele. Teherbe akar esni tőlem?

Figyelt kérdés
28 éves nő, szóval komolyan elgondolkodtam rajta, hogy akar gyereket. Elvileg szed gyógyszert, de szerintem valószínű, hogy kitalálta. Nem akarok apa lenni, pláne nem akarok gyerektartást fizetni. 21/F
2015. júl. 17. 17:20
 1/6 hasd ***** válasza:
100%
A védekezés egy ilyen kapcsolatban a férfi dolga!
2015. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használtam gumit mindig... Tegnap vetette fel ezt a beleélvezős dolgot, de azt mondtam, hogy majd legközelebb. 'Hálisten nem rinyált. :D
2015. júl. 17. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele a helyedben. Tudod, csak azt lehet átverni, aki hagyja magát.
2015. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hasd ***** válasza:
Élvezz a szájába, seggébe:D
2015. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagytok házasok, még csak bejegyzett élettársi kapcsolat sincs...nem kellene gyerektartást fizetned a bíróság nem veri rád. Ennyi erőből a fesztiválos pipik felének járna.

De ha nem vagy biztos benne, hogy szed bogyót akkor ne durranj bele és ennyi.

2015. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös akkor baromságot írtál, hogy az már fáj.


Tőlem is kérték egyszer, de nem. Ha én vinném el nőgyógyászhoz és látnám h megkapja gyógyszert és egy hónapon t mindig látom hogy beveszi amit én adok neki bogyót, akkor talán merném, de amúgy nem.

2015. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!