Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Netes társkeresős ismerkedésné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresős ismerkedésnél mindenki ilyen, hogy van, hogy 1 óra múlva ír vissza?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, én pl nem.
2015. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, ő biztos csak , "fontos ember vagyok nem érek rá válaszolni"-t játszik
2015. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy aznap épp van ideje még felnézni. Lehet, csak másnap, vagy este nézi meg, jött-e üzenet. De az is lehet, hogy hetente párszor.
2015. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az még a jobbik eset....legtöbben írni sem tudnak vissza. :D
2015. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem számtalanszor előfordult, míg még neten ismerkedtem, hogy telefonról megnéztem, ki írt, de nem álltam neki választ pötyögni, csak később otthonról.

Ha ennyire türelmetlen vagy, inkább ne ismerkedj, nálam pl. kizáró ok, ha valaki már az elején számonkéri, hogy miért nem beszélgetek vele olyan intenzitással, ahogy ő szeretné...

2015. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha látnak rólam képet, onnantól nekem vissza sem írnak. Ez van, alacsony és ocsmány pasiként csak gyűlöletet és undort váltok ki minden lányból.
2015. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mindegy, mert én is azzal az intenzitással válaszolok, ahogy ő teszi, ez a jó megoldás :)


nem az elején vagyunk, már sokat beszéltünk, és nem kérem számon, max. megkérdem. A vicc az volt, h amikor én nem értem rá válaszolni, akkor a csajok kérték számon. :D


sztem férfiban nincs olyan nagyon, h ocsmány lenne vki, abban hiszek eléggé, h az ördöknél egy fokkal, én is csak fél fokkal vagyok, és mégis volt bnőm. :)

2015. júl. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!