Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai élvezet/magömlés "kezelé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Korai élvezet/magömlés "kezelése"?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja vagyok együtt a párommal (ő 32/F én 25/L) minden tökéletes vele viszont a szeretkezés nem az igazi, aranyos, figyelmes de nagyon szégyenlős és nagyon hamar vége lesz az aktusnak. gyakran előttem.. ettől ő azonban folyamat szorong és én néha már meg se mondom neki a kudarcot. Félek rá mehet erre a kapcsolatunk.
2015. júl. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Váltsatok pózt közben amikor már érzi hogy közel van, az talán segít :)
2015. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
saját magának kéne gyakorolnia hogy bírja tovább régen én is pár percig bírtam aztán most már egy óra szex se gond :D
2015. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:

A lényeg az, hogy először őszintén megbeszéljétek a dolgot, szorongás, hibáztatás vagy zsarolás nélkül. Mondd el neki, hogy szereted őt és szeretnél neki segíteni ezen a problémáján.


Néhány tipp:

1) Ha érzi, hogy hamarosan vége, akkor hagyjátok abba egy-két percre (addig akár kézzel izgassátok egymást)

2) Koncentráljon valami nem-szexuális dologra, attól csökkenhet a vágya annyira, hogy ne süljön el

3) Megfelelő mennyiségű alkohol is segíthet, de ezzel óvatosan!

4) Ha egyszer gyorsan kielégíted az aktus előtt (kézzel, szájjal, ...), akkor utána tovább fog tartani.


A legfontosabb, hogy ne szorongjon miatta, mert ha csak ezen görcsöl, akkor sokkal nehezebb segíteni rajta.

2015. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a baj hogy hiába látja tudja és el is mondom hogy nem hibáztatom és így is szeretem és nem fogom elhagyni emiatt akkor is látom az arcán hogy szenved, pl aktus után folyamatosan bocsánatot kér hogy már vége... próbáltuk azt is hogy iszogattunk picit hogy ne legyen olyan feszült de egy hónap után se mer elöttem egy szál boxerba mászkálni... pedig tudja hogy nekem ő így kell ahogy van..
2015. júl. 19. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de 32 évesen itt tartani, amiket leírtál... És te meg vak vagy! Ha egy 13 éves kis srácról lenne szó, azt mondom hogy oké!
2015. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Kedves Kérdező, miért nem próbáljátok meg valamelyik taktikát, amiket összeszedtem az előző válaszomban?
2015. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom/juk köszönöm
2015. júl. 19. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani a dolgot?
2015. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!