Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem vonz már a párom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonz már a párom? Velem lehet a gond?

Figyelt kérdés

Eddig mindig hosszú kapcsolataim voltak,viszont 2,5-3 év után egyszerűen már elmúlt a vágy. Az első 2 kapcsolatba voltak egyéb problémák is ezért véget vettem nekik. Viszont a mostani teljesen jól működne, szeretem jól megvagyunk de egyáltalán nem kívánom. Ha elmegyünk valahova kimozdulni,kicsit egymásra hangolódni,azt érzem,hogy milyen jó vele lenni,de a kedvem nem jön meg a szexhez. Illetve csúnyán fogalmazva, kívánom a szexet csak nem vele. Ha szakítanánk és lenne más, szerintem kb. 3 év múlva ugyanez történne.

Mi lenne a megoldás?



2015. júl. 20. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna..

Ezen gondolkodom, hetek óta.. Mit lehetne tenni! Nem tudom..

2015. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vagy szakítasz vele, vagy keresel egy dugópajtit.
2015. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is így vagyok...

Előtte azért megvolt rendesen a vágy? Vagy tudat alatt már akkor sem kívántad úgy, csak még friss volt a kapcsolat?!

2015. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez része a biodiverzitásnak, garantálja a fajfenntartást és a genetikai változatosságot :D 27/F
2015. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kapcsolat elején nagyon kívántam,de múltak az évek és azóta semmi... :(

Sose csalnám meg,annál sokkal jobban tisztelem és szeretem.

Azért jó lenne valami megoldás.

2015. júl. 20. 11:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyad már szegény libát ugyis ilyen marad és szerintem hamar leváltja viszont te mindig ott leszel neki (hogy leszopd és egyéb dolgok) én teljes mértékbem meleted állok.
2015. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elértetek egy lapos szintre, kicsit tovább kellene lépni, bármilyen téren, akár az életben, akár szexuálisan, valami újat kipróbálni, valami újat kitapasztalni.

Egy idő után minden unalmassá válik, emiatt aktívan változtatni kell kicsit és ez 100% rajtatok múlik.

2015. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj vocsi nem ide akartam irni a választ bocsi 11:38
2015. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen veled van
2015. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell megkeresni az igazit. Vele nem lesz ilyen problémád még évtizedek múltán sem. (Jó, azért 40 fölött nem árt néha majd egy-egy rövid vérfrissítés, de ez más tészta.)
2015. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!