Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőmmel való szex közben hirtelen eszembe jut az alábbi dolog?

Figyelt kérdés

Erről van szó:


https://www.youtube.com/watch?v=ZzV8NBHu2TY


Mit csináljak?


2015. júl. 20. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Talán gombás a házisárkányod? :D
2015. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Azonnal hagyd ott a csajt, és akaszd ki a Mario-t

25/F

2015. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hogy juthat ez a szex közben eszedbe?
2015. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne jatsz a jatekkal tobbet es probald elfelejteni. Velem is volt mar ilyen.
2015. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@Lilla_1991


Szokták mondani, hogy mindenki magából indul ki. Ezt teljes mértékben osztom is. Azért mert te gombás vagy, ne gondold, hogy pont ezért mindenkinek annak kell lenni.

2015. júl. 20. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem merült fel benned, kedves kérdező, hogy nem gombás, hanem csak egy troll?

Üdv a gyakorin.

2015. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az exemnél szex közben mindig a candy crush saga jutott eszembe. Akkor fogalmam se volt hogy miért de amióta kidobtam rájöttem...egyáltalán nem szerettem ezért a szex se volt az igazi csak azt hittem
2015. júl. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!