Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Veletek előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek előfordult már olyan, hogy fogászati kezelés közben azon fantáziáltok, hogy hű de megfektetnétek a doktornénit?

Figyelt kérdés

Ahova én szoktam járni, ott egy helyen kapásból 3 olyan fogorvos doktornő is dolgozik, akik a "Hűb@sszameg!" kategóriát képviselik, mert szinte már zavarba ejtően jól néznek ki. Már mindhárom matatott a számban és mindegyikőjük esetében korhatáros gondolatok járkáltak a fejemben. :D Szerintetek ez még úgy ahogy normális vagy már perverz dolognak minősül?

Természetesen még hozzájuk érni se mernék, bolond azért nem vagyok! Bele se mernék gondolni, hogy az milyen következményekkel járhatna! :O


2015. júl. 20. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fájdalommal küzdök inkább.
2015. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, a sulidoki! Jól nézett ki meg jó illata is volt, mondjuk nem a nagyon fiatal kategóriába tartozott már akkor se. De neki elviseltem a fájdalmat. Rombusz mintás vékony harisnya volt rajta, és az asszisztensével a spar-os narancsokról beszélt. Vagy 8 éve történt, de még tisztán emlékszek. :)
2015. júl. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Megfektetni nem,de kifektetni akartam egy pillanat erejéig,amikor a reszelő papírt betolta két fogam közé...
2015. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hm ahova én járok ott az aszisztens a jó nő. 40 év körüli.

Valszeg rájött hogy tetszik nekem, flörtőlgetett is velem de kb ennyi is volt.

Nem mertem lépni.

2015. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vok.



" Szerencsére " többször kellett visszamennem mert vmi nem stimmelt...kb minden héten 2 hónapon keresztül.

2015. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4-es:


Erről jut eszembe, hogy ott az asszisztensek se piskóták! :D Nekik sincs miért irigykedniük.

2015. júl. 21. 12:13
 7/7 Stimp válasza:

jah teljesen egészséges dolog ez férfiaknál,kár is volt feltenned a kérdést,mindenki szokott ilyenekről fantáziálni,(nők esetében is igaz ez)

perverznek semmiképp nem mondanám,ha csak nem olyanokra gondolsz hogy ostorral ütöget téged bőrszerkóban.

2015. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!