Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megengednétek ezt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek ezt életetek legfontosabb személyének?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy sráccal együtt voltunk 2 évig. Nagy volt a szerelem, de ez időközben átalakult barátsággá. Tudom nem tehet erről, de kicsi az intim mérete, ami miatt gátlásos, és hiába próbáltunk szeretkezni, ha fel is állt neki, bennem lelankadt. Két év után meguntam, és nagy nehezen szakítottunk, de akkor már inkább baráti volt a kapcsolatunk.

Azóta is jóban vagyunk. Jövő hónapban összeköltözünk, mert egy helyen kaptunk állást. Eddig rendben van minden, viszont lett egy fura kérdése. Összejárok szexelni egy ismerősömmel, vele jó minden, de csak testiség van. De a barátom, megkért, hogy hadd nézze meg, ahogy az ismerősömmel csinálom. Elmeséltem az ismerősömnek a szitut, azt mondta, hogy sajnálja a srácot, és ha ettől jobb lenne neki, ő benne van.

Én kicsit dilemmázok. Tudom, hogy nem tehet erről, hogy nem megy neki a szex, és életem legfontosabb személye még most is ő, csak már nem úgy, de nem tudom, ez kicsit nekem bizarr, hogy épp bennem vannak, ő pedig ott ül, és nézi.


2015. júl. 20. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
hát a legtöbben szerintem azt mondanák hogy ne, amúgy meg van akit ez izgat, őt az hogy nézze, van akit meg az hogy nézik, tehát ha szexuálisan benne lennél, akkor oké, de ha kétséged van, zavarna, akkor viszont inkább ne
2015. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha látná, de attól félek, hogy még jobban selejtesnek érezné magát, hogy neki ez nem megy, de akivel vagyok, vele meg élvezem. Egyszerűen tudom, hogy gyenge lelkileg, és nem tudom, ezzel mennyire küldeném a padlóra. Szeretném teljesíteni a vágyát, de közben féltem őt.
2015. júl. 20. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A szex egy intim dolog két személy között. Én biztos nem lennék benne.
2015. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező ha amúgy mindenki benme van ezzel nem ártasz neki. Ha nem csinálod akkor lehet hogy magába ezen fog járni az agya, és hát nehéz lesz tovább lépni mentálisan ezen a ponton.


Persze lehet elég neki a tudat hogy belemennél azt megnyugszik, de ha meg nem akkor max annyit ártasz amennyire amugy is szarul érezné magát. Másfelöl meg lehet ezután megnyugszik, vagy ha nem legalább végre tul lesz rajta.


Mondom ha mindenkinek BIZTOS oké, NEKI is. Akkor lehet

2015. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna, de mondjuk az sem, hogy összeköltözzek azzal, akivel szerettük egymást, és túl vagyunk egy kínkeserves szakításon, mert nem akarnám megnehezíteni neki, hogy feldolgozza a történteket, és továbblépjen.


Amit meg kér .... Hidd el, hogy nagyon nagy valószínűséggel nem tudja megítélni, felmérni, hogy milyen hatással lenne rá, ha téged szeretkezni látna egy másik férfival, akinek - vele szemben - nincsen pszichés alapon potencia problémája.


Pár hónapja olvastam itt egy olyan kérdést egy lánytól, hogy most mit csináljon, hogyan lehetne megmenteni a kapcsolatát, mert a barátja a kedvéért belement a hármas szexbe egy harmadik pasival, akit a lány választott, mert nem akarta emiatt elveszteni a barátnőjét.


A 2+1 felállásos kaland vége az lett, hogy a srác sírva rohant ki a szobából, amikor a másik pasi döngette a barátnőjét az ágyon, és utána a konyhában zokogott, miközben a sikongatását hallgatta, a kapcsolatukat meg szétcseszték egy életre, mert - talán nem meglepő módon - képtelen feldolgozni, ami történt.


Tudom, hogy más eset, mint a tiétek, csak arra írtam példának, hogy ez a srác szerinted fel tudta mérni előre, hogy milyen érzéseket fog kiváltani belőle, amire vállalkozott?


Amit a volt barátod csinál, az önkínzás, önbüntetés. Lehet, hogy te elhiszed, hogy segítesz azzal neki, ha teljesíted a kérdését, de szerintem helyette még mélyebbre lököd a mocsárban.


Neki szexuálpszichológusra, vagy legalább egy jó pszichológusra lenne szüksége, nem arra, hogy téged mással lásson szexelni.

2015. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még érezhet is valamit irántad nem tartom nagyon jó ötletnek.
2015. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt mondja, szeretné tudni, hogy milyen a rendes szex, és hogy milyen érzés nekem, ha élvezem, ezért akarja megnézni.

Egyébként nagyon értelmes emberről van szó, aki rettenetesen ismeri önmagát, sokak szerint ez félelmetes is. Pontosan tudja az erényeit, és a hibáit is.


És tuti, hogy nem érez irántam, mivel anno ő maga is jobbnak tartotta a szakítást, mert szerinte is átment barátiba a kapcsolatunk, meg igazából a testiség hiánya miatt nem is tartotta magát férfinak, és sokszor utalt arra, hogy mi nem is járunk, ez végül is csak barátság.

2015. júl. 21. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
őőő fúj?!
2015. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!