Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legkielégítőbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legkielégítőbb pénisz méret?

Figyelt kérdés

Átlag a legjobb? Vagy esetleg a nagyobb? Én a 15ösömmet kicsinek érzem mert sokan mondják hogy jó az de azért mégiscsak a 18 a tökéletes. Erre csak annyit, hogy kösz...


Tehát elmegy az átlag de ha lehet akkor inkább nagyobb legyen. Igaz?


2015. júl. 20. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora nőnek? 145 vagy 215 cm magasnak? Mekkora hüvelyűnek?
2015. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden lány más, felesleges így általánosítani. De még ha lehetne is, miért lenne olyan baj, ha a többség esetleg a sima átlagnál jobbat szeretne? ;)
2015. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

Nem a méret számít, hanem hogy hogyan bánsz vele. Hiába van valakinek nagy farka ha nem tud bánni vele. Kisebbel ugyanolyan orgazmust lehet szerezni.

Egyébként a legideálisabb 15- 20 között van.

2015. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A statisztikák alapján 17-20cm. De lehet hogy a lányok nagyobb méretet mondanak, mert a pasijaik is nagyobbat hazudtak.
2015. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Ha a saját szemeddel látsz valamit, saját kezeddel tapintasz valamit, akkor tudod, hogy mekkora, nem a mondottakat veszed alapul.
2015. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez kb. olyan, mintha mi nők azt mondanánk, hogy most már mondják meg végre a férfiak, hogy melyik az ideális mellméret, mert egyszerűen nem lehet rajtuk kiigazodni. :-)


Ha én itt leírom, hogy nekem mekkora az ideális pénisz méret, akkor többnyire kapok pár privátot olyan férfiaktól, akik nagyon keveslik, ezért vagy megkérdezik - a többség udvarias, kulturált hangnemben - hogy komolyan írtam-e, illetve vannak, akik megpróbálnak meggyőzni arról, hogy nem, nem annyi a SZÁMOMRA ideális, hanem nagyobb. :-))

2015. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

A 18 a legjobb.De csak ha vastag.


18/L

2015. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
örülj,hogy ekkora a tied, nem valami nyamvadt kicsi 12cm-es vékony sz@r. Na ez tényleg kicsi a tiedhez képest, még a nők szemében is. Nekik is van viszonyítási alapjuk, meg tudják azt állapítani,hogy az exükéhez képest mekkora. Hát nálam csak csalódtak, láttam rajtuk.
2015. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a punci is olyan mint a ruha méret, valakinek XS valakinek XXL. Sajnos nincs a fejükre írva.

Az átlagos méret a nők 99% tökéletes. (mondjuk 15-17cm)

18 cm már fájhat néhány nőnek és nem minden póz jó vele.


Figyelj, az a bizonyos pont amit el kell érned az olyan 10-12 centire van a bejárattól. Azt kell elérni és kész!

2015. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!