Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányadik randin "kell" lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin "kell" lefeküdnöm valakivel? Férfiak, ti meddig vártok egy nöre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs rá szabály, de érdekel, hogy nálatok ez, hogy müködik (amikor már egyikötök sem szüz).

2015. júl. 21. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább akkor, amikor már rendesen együtt vagytok.
2015. júl. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ha mondjuk szimpatikus es erzem h nem csak szexre kellek neki akk par het utan fekudnek le a pasival miutan jobban megismertem. De ezt igy nehez megmondani fugg attol is h milyen szemelyiseg stb:)
2015. júl. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a negyediken is játssza az elérhetetlent, onnantól kezdve felejtsen el.
2015. júl. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mi az, hogy "kell"? Semmit sem "kell", csak olyat tegyél, amit szeretnél!
2015. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem azért randizok egy lánnyal, hogy megfektessen...
2015. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfektessem* bocsánat :D
2015. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, függ attól, hogy szűz e, mennyi tapasztalata van és hány évesek vagytok.

Én azt mondom, hogy akkor feküdj le vele amikor úgy érzed, hogy nagyon nagyon le akarsz már vele feküdni és nem csak azért, mert éppen most "kanos" vagy. Akár 1-2 hónapot is várhatsz, tényleg nem kell elkapkodni.

2015. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!