Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire jó csajozós szöveg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jó csajozós szöveg?

Figyelt kérdés
Szia :D Gyönyörű vagy, de elsősorban a személyiséged érdekel :) Komolyan! :D (randioldalon sütném el, jobb mint a csá, dgunk szerintem, de ha szar akkor milyen más szövegek jók?)
2015. júl. 21. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátő... :D
2015. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi vagy te pszichiáter ?
2015. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez elég erőltetett... Addig oké, hogy: Szia! Gyönyörű vagy... Utána inkább írj valami olyasmit, hogy szeretnék rólad egy kicsit többet megtudni vagy minden érdekel veled kapcsolatban. Az úgy jobb lesz. A lányok/nők szeretik ha bókolsz, de ez olyan jó-jó kinézel valahogy, de engem nem érdekel annyira. Mintha letagadnád az első kijelentésed. :D
2015. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a buta lányok nagy eséllyel benyelik, de egy igazi nőnél ne ezzel próbálkozz.:)

18/L

2015. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ebből azt venném le, hogy mocskosul taktikázol, mert valami idióta fórumon/könyvben/újságban olvastál egy női kiakadást, hogy mindenki csak a külsőre megy, ezért neked feltétlenül hangoztatnod kell, hogy "de én nem is"
2015. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb a hagyományos: "Szia, szimpatikusnak talállak, szeretnélek megismerni." szöveg?
2015. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy a szöveg. A lényeg, hogy jól nézel-e ki.
2015. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki bejöhet,bár picit sablonos és uncsi.
2015. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!