Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az beteges ha felizgulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges ha felizgulok mikor a munkatársam gumikesztyűt húz? De mint férfi nem vonz egyáltalán.

Figyelt kérdés
A kesztyűnek csak annyi a szerepe nálunk, hogy ne fogdossunk össze biznyos üvegeket koszos kézzel. És ez a pasi mindig jó feltűnően veszi fel, olyan csattogósan, meg volt hogy poénkodott, hogy na lányok vizsgálat lesz. Nekem meg mindig perverz képek ugranak be róla hogy, milenne ha nagy terpeszben feküdnék az asztalon, és ő benyúlna a puncimba, meg a fenekembe. És nagyon felizgulok erre, remélem nem látszik rajtam munka közben. Az a furcsa hogy én nem vágyok arra hogy hozzáérjek, nem tetszik, nem szexelnék vele, csak ez a gondolat izgat fel amit írtam.
2015. júl. 21. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2015. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Javaslom pároddal a doktorbácsis szerepjátékot. :)


Be fog jönni. :)

2015. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérsz egy anális digitális vizsgálatot?
2015. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
uhh meghalok tőleén is :$ mondjuk főleg 1 embernél van ez, de akkor aztán ajjaj. :D :D :D
2015. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Akkor neked is lehetséges hogy latex fétished van! Én is így vagyok ha 1 nőn látok meg ilyet! Na de nem mindegy milyenen! ☺
2016. febr. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem beteges, nekem is van ilyen, a barátnőm gumikesztyűben veri ki nekem mert tudja hogy izgat.. és én is azt veszek fel mikor belenyúlok a puncijába.
2016. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!