Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy 1 pár nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy 1 pár nem illik össze szexuálisan, vagy csak szimplán "béna/bénák"?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem passzol a testük. Barátommal az a helyzet, hogy kis mérettel lett megáldva, ami nem lenne önmagában baj, ha tudná rendesen használni.

Ahogy utána kerestem dolgoknak és itt is olvasgattam, nem csinálhatom rosszul a dolgokat, a barátomon viszont azt veszem észre, hogy ahhoz képest, hogy van már tapasztalata, hát nem igazán ügyes, nem használja jól.

Az a baj, hogy ha nem hátulról csináljuk nem is érzem azt, mintha bennem lenne úgy igazán. Meg olyan, mintha a csiklómba akarná dugni, teljesen rossz szögből rakja be, ami nagyon idegesítő.

Állva is nekem teljesen be kell rogyasztani a térdem, hogy egy szinten legyünk, különben lábujjhegyen próbálkozhatna belém rakni.

Tudom erről ő nem tehet, nem is hibáztatom, csak valahogy nem érzem azt nála, hogy működne a szex.

Minden más nagyon jó vele, de ez nem jön össze. Hiába beszéltem már vele erről, rögtön megsértődött, pedig teljesen normálisan mondtam el neki, kedvesen, hogy mondjuk hogy szeretném. Egyből levágta, hogy teljesen másképp, mint ahogy ő csinálja és zokon vette.


Nem tudom hogy kezeljem... nekem fontos, hogy őt boldognak lássam, mert szeretem.


2015. júl. 21. 22:01
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

próbáld úgy adagolni,hogy jó amit csinál,de próbáljuk ki ezt és ezt


ha már ekkor bazi lelke van

2015. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele iranyitsd!:)
2015. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippeket, de ahogy olvashattátok, már beszéltem vele, és már mindenféleképpen adagoltam neki a témát.
2015. júl. 21. 22:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, van, hogy nem illetek össze szexuálisan.

Mennyire kicsi a párod pénisze? Mennyire vastag? Csak azért, mert egy 12 centissel is lehet orgazmusod, ha ért a dologhoz...

Minden pasit érzékenyen érint, ha a farokméretéről beszéltek (és nem épp arról van szó, hogy milyen nagy neki). Konkrétan mit mondtál neki?

Mert az nem megoldás, hogy egy problémán az egyik fél megsértődik. Oké, hogy rosszul esik neki, de ez a hozzáállás gyerekes.

Azért kérdeztem, hogy konkrétan mit mondtál neki, mert igazából az is megeshet, hogy csak te gondoltad kedvesnek és normálisnak a modorod.

Írtad, hogy már idegesít, hogy nem jó a szex, ez férfival, nővel így van, ha a partnerrel valamiért nem jó a dolog. Lehet, hogy ez az idegesség megnyilvánult a hangsúlyodban, és ő így hárít.

2015. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan leírni milyen vastag, de szerintem átlagos, hosszra meg kb 12-14 cm, nem tudom, nem méregetem se ő se én.

Konkrétan csak olyan dolgokat mondok, hogy gyere kicsit feljebb, vagy lejjebb, fogd meg a fenekem, nyomd bele mélyen, tehát csak ilyen útbaigazítások.

Ha pedig valamit ki akarok vele próbálni, akkor csókolgatom és kedvesen felajánlom, hogy szivem, lenne kedved kipróbálni ezt és azt? Ebbe szerintem nincs semmi bunkóság.

Igen, néha látszik rajtam, hogy ideges vagyok, mikor hátulról már hatodjára sem sikerül betalálnia, mert csak a gát részemet bökdösi... ezt mondjuk cikinek tartom.

2015. júl. 21. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Cica, nem azt kérdeztem, hogy szex közben mit mondaasz neki, hanem hogy mikor leültél vele megbeszélni ezt az egészet, akkor mit mondtál neki? Mert azt mondtad, hogy beszéltél vele.


Az tényleg ciki, ha nem talál be... te vagy neki az első?

2015. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ne cicázz már le!

Elmondtam neki, hogy így nem igazán élvezem a szexet, mert azt veszem észre, hogy nem figyel arra amit mondok, és nem elég kitartó, hogy elérjem mondjuk az orgazmust. Szeretném, ha ő is újítana és elcsábítana, ne csak arról szóljon, hogy orálisan kielégít és már megy is a szex. Legyen benne valami játék!

2015. júl. 21. 23:13
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként leírtam már, hogy tapasztalt -> volt már nővel. (elvileg néggyel)
2015. júl. 21. 23:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát... volt ilyen exem... nem volt hosszú távú.
2015. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

... hát, rohadtul nem úgy kellett volna kezdeni, hogy nem élvezed a szexet, mert nem úgy csinálja stb...


Ezzel tudod, hogy mit mondtál? Szar vagy, nem élvezem, szeretném, ha végre észrevennéd és normálisan dugnál. És ne mentegetőzz, hogy jaj nem, dehogy, tök aranyos voltam meg cuki... ezekre nem vagyok kíváncsi.


Nem csodálom, hogy megsértődött. Amúgy az ő hibája is, mert ha nem akar változni, akkor az elég gáz. Az előző női nem hozták fel neki ezt?


Azt kellett volna mondanod, hogy van néhány ötleted, hogy dobhatnád fel a szexuális életeteket stb. Tudom, hogy szarul csinálja. De ha tényleg szereted (te mondtad), akkor kell egy kis ferdítés. Igazából ebben nincs is ferdítés. Elmondod, mit szeretnél, aztán ha vevő a témára, elmondhatod UTÁNA, hogy neked még annyira nem volt élvezetes, de hogy most azért beszélsz vele, mert fontos neked, hogy jó legyen vele stb.


Ennyi az egész. Ha ezután sem hallgat rád, akkor dobd ki. Ennyi, cica. :)

2015. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!