Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban vad szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vad szex közben is levetkőztök teljesen? Az zavaró lehet a partner számára, ha a felső rajtam marad (mint ahogy őrajta is)? Sosem említette még, hogy zavarná vagy bármi, de most valamiért elgondolkoztam rajta.

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 15:29
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:
én csípem ha marad rajta ezaz.
2015. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Sőtt...
2015. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj előre levetkőzni.Izgató egymásról letépni a cuccost.
2015. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg komoly párkapcsolatban élek, de volt szexkapcsolatom és abban is ugyanolyan volt a szex, mint egy komoly kapcsolatban. Nálam a szex, az szex, teljesen mindegy, hogy milyen a kapcsolat. Ergo igen, lekerül az összes ruha. De ha most éppen az emberen rajta marad egy ruhadarab, akkor rajta marad.

De ha valaki sosem veszi le, akkor zavarna. Én mindenhol szeretem kényeztetni a másikat, és azt is szeretem, ha engem mindenhol kényeztetnek és abban a felső test is benne van, az meg ruha nélkül elég macerás.:)

Nem vagy esetleg megelégedve magaddal? Mert ezt ne tedd. Aki le akar veled feküdni, ráadásul meg is teszi, azt baromira nem érdekli, hogy valahol nem vagy tökéletes, megkívánt, nyilván volt miért, a többi csak lényegtelen dolog.

2015. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!