Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök felajánlaná, hogy prosztatamasszázzsal kényeztet? Örülnétek neki, vagy kínos lenne?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 16:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Én nekem is elmenne a nőtől a kedvem egy életre, mint írtam előbb. Vagy fair-play, vagy eleve hagyjuk az egészet (a kapcsolatot is).


Az hogy te megtapasztaltad az engem nem érdekel. Itt arról van szó, a "barátnőm" (azaz nem te).


Szóval a kapcsolatunk érdekében vagy előjön egy fair-play megoldással, vagy eleve fel se hozza a témát. Én hamar kiábrándulok a másikból, habár ő még sosem tett érte :) Nem is hiszem hogy ennyire átgondolatlan lenne.

2015. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Akkor most tisztázzuk újra:

A prosztatamasszázs nem az én vágyam, hanem felmerült, hogy szívesen kényeztetném ilyen módon a barátom, ha ő igényli. Az Ő ÖRÖMÉRE. Nem a sajátomra. Ha ezek után olyan ultimátumot adna, hogy ezért még pluszban teljesítsek még valamit, ami szintén az ő örömére történik, akkor baromira önzőnek tartanám. A fair play ez esetben az lenne, ha ő is kényeztetne olyan módon, ahogy ÉN SZERETNÉM. Nem úgy, ahogy neki jó... Érthető?

2015. júl. 24. 16:27
 23/29 anonim ***** válasza:

De erre megint csak azt tudom írni, hogy prosztata masszsázs nem mindenkinek öröm.


Tételezzük fel, elkezdi, oké, én nem élvezem. Akkor mi lesz? Örömet okozott? Nem. Akkor ott tartunk, hogy megtettem neki vaalmit, szóval most neki kell.


Egyrészt nem tudod hogy élvezni fogja-e. Ha majd ilyet igénylek, felvetem én a dolgot, de nem tervezem se most se a jövőben. Ha ő veti fel, akkor kérnék valamit érte úgyis :) Fair-play alapon.


Mert ha én kérem és úgy nem élvezem, akkor nem tartozik semmivel. Logikus. De ha ő kéri aztán az egészet nem élvezem akkor meg ő tartozik. Szóval még mindig kiállok az igazam mellett.

2015. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Az alapvető különbség a gondolkodásunkban, hogy te a jelek szerint üzletnek tekinted, én meg nem. Szeretek néha önzetlenül adni, és nem tartom számon, hogy akkor ezért a másik mivel tartozik. Mert szeretem és jólesik örömet okozni neki. Az én kapcsolatom erre épül, nem holmi szívességbank, ahol tartozunk egymásnak bármivel.
2015. júl. 25. 15:56
 25/29 anonim ***** válasza:

Én is szeretek adni, meg kapni, de erre nem úgy tekintenék hogy jajj milyen cuki, örömet okoz nekem.


Nem arról van szó, hogy szívességbank, hanem ha ő hozzányúl a fenekemhez, előbb utóbb én is kérek tőle majd hasonlót.


De ha nálatok csak úgy működik, hogy egyedül csak a te akaratod érvényesül, akkor már most sajnálom a párodat.

2015. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
# 25: Olvasd már el a kérdést! "Ha a barátnőtök FELAJÁNLANÁ"... elég szomorú, ha te ebből olyat olvastál ki, hogy az én akaratom érvényesül. Kb. ötször írtam le, hogy az Ő ÖRÖMÉRE ajánlanám fel, tehát ha nem akarja, én nyilván nem erőltetném. Nekem ugyanis nincs igényem arra, hogy a pasim fenekében turkáljak, csak akkor, ha ez neki örömet okoz.
2015. júl. 25. 20:12
 27/29 B Béla ***** válasza:
A prosztata a férfiak egy igen érzékeny kényes pontja. Semmi élvezet nincs benne ha masszírozzák inkább kellemetlen de fájhat is.Nekem már csináltak az urológián prosztatamasszázst. Hát nem volt egy eget rengető élmény. Szívesen kihagytam volna.
2015. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az hogy a prosztatamasszázst mindenki élvezne egy hatalmas hazugság. Én is voltam már urológiai vizsgálaton és iszonyú fájdalmas volt, gennyezett tőle a farkam. És ezt egy profi orvos csinálta, egy tapasztalatlan lánnyal sokkal rosszabb lehet.
2015. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltuk és a párom nagyon élvezte. Azért egy orvosi vizsgálatot ne hasonlítsunk már össze a szexuális örömszerzéssel...
2015. okt. 30. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!