Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem neki hogy kiverje nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem neki hogy kiverje nekem?

Figyelt kérdés

18F

A barátnőm 17L

Még a kapcsolatunk elején járunk.

Már volt olyan hogy teljesen levetkőztünk csak az alsónemű maradt de azon keresztül is kényeztettük egymást...éshát pettingeltünk.

Szex is csak úgy volt hogy alsónemű volt rajtunk mert nem áll rá készen.Meg még én se nagyon...szóval nem is szex volt.(misszionárius,lovagló)

És tegnap mikor nála aludtam és ezeket csináltuk...

Ő elkezdte alsógatyán keresztül kiverni nekem.de mikor eljutottam oda hogy majdnem elmentem mondtam neki hogy hagyja abba mielőtt bemegy a gatyába az a sok cucc...

És ezt kicsit magára vette hogy én jót akarok neki de én nem engedem neki hogy jót tegyen velem.

De megértette hogy az egyetlen ottlévő alsógatyámat nagyjából tisztán szeretném tartani.

De folyton mondogatta hogy ez így nem fer hogy neki jó de nekem nem.

Legközelebb tervezek vinni legalább még egy alsógatyát.

Szóval szerintetek mit csináljak? Hagyjam hogy teletöltsem az alsógatyámat? Vagy konkrétan mi?



2015. júl. 25. 00:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Azt a péniszt ki is lehet venni abból a gatyából. :/
2015. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Arkadashim bölcs szólàsa :D
2015. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagyjából ilyenkor alap egy váltógagyát is bedobni a táskába szerintem :D ;)
2015. júl. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg le lehetne vetkőzni. De ti tudjátok. :D
2015. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy csak 2 hete vagyunk együtt.én vagyok neki az első.ő is nekem ezért nem tudjuk hol a határ
2015. júl. 25. 01:11
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Hát kedves kérdező erre csak azt tudom neked mondani:

Ahová mentek ott nincs szükség határokra :D

2015. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Minekünk is ilyen idősen legelső kapcsolat volt és 3 hét után már megvolt az első etye petye.
2015. júl. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem, ha a kézimunkával már megpróbálkozott, akkor a meztelen tested látványától sem fog megvakulni. Azt meg ne is próbáld nekem beadni, hogy téged nem érdekel a nunija! Persze, hogy készen álltok!

Viszont nem árt, ha kicsit utánanézel, te hogyan tudod őt kielégíteni kézzel, mert neked nem lesz olyan könnyű dolgod, mint neki. Figyeld a reakcióit közben, és ne szégyelld kérdezgetni tőle, hogy mit és hogyan csinálj, és csak finoman! Ügyetlen kéznek ott a nyelv segítségnek, és most viszont nem a kérdezgetésre gondolok, a fáradt nyelvnek meg a fürge ujjak.

Ja! Spermás kézzel nincs nyúlka-piszka!

2015. júl. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
De tudod te ezeket sztem.
2015. júl. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Szabaditsd ki Vilit, az isten szerelmere
2015. júl. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!