Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan fiuk, férfiak akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiuk, férfiak akik a péniszméretük miatt aggódnak azok az oldal megismerése előtt is aggódtak a méretük miatt? Vagy csak az oldal megismerése után?

Figyelt kérdés
kort és méretet is írjatok, köszi
2015. júl. 25. 17:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Előtte is. 15cm
2015. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az oldal megismerése előtt aggódtam, de azóta már tudom, hogy kár volt, a lányok ebben legalább nem füllentettek... :) 32/18
2015. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt lassan hozzászokom, hogy a méreteim miatt aggódnom kell. Miután már vagy 10000x megdugtam az asszonyt. Felvilágosít a sok hülye, hogy lehet, hogy nem jó egy átlagos méret, venni kellene helyette valami extra méretű műpéniszt. Üresen 7 centi, felállva 17, Vastagsága 3 ujjam, és az asszony csuklója közt lehet valahol. Még gyerekkoromban mértem, de már minek? A használattól csak vastagabb lesz, más nem hiszem, hogy változik. 58/F
2015. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem jó a kérdés mert amig megnem ismertem az oldalt addig más oldalakon a valóság 17-18 cm es hossza volt látható átlagnak

vastagságnak meg 45-50 mm

ez az átlag nekem is ekkora

de itt az oldalon 13-14 centis átlagról irnak tévesen meg 3 cm vadtagségról

sajna ez nem igaz

illetve annyiban igaz hogy a látogatók 12-14-15 évesek nekik llehet kifejletlenűl ennyi

2015. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3-as


Hol átlagos a 17 cm hossz ? szerintem az átlag fölötti.

2015. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hidd azt 14 éves vagy neked még legozni kell hiába nézed az oldalt sajna 18 az átlag ezt minden férfi tudja

sajna a tied kicsi nyugodj bele

miattad nem rontjuk az átlagot :-o :-P :-P

2015. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az oldal előtt is tudtam, hogy kicsi a farkam. 12cm rövid és 3,5cm vékony. Néhány nő tett is rá negatív megjegyzést. Az átlag 15cm hosszra és 4cm vastagra. Ez a minimum méret a nőknél. Szóval az oldalnak semmi köze sem volt ahhoz,hogy tudjam a rossz hírt. A neten számos anyag van, ami bizonyítja, hogy a nőknek IS számít a méret. Aki keres az talál rá forrást. 27/f
2015. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 aladar12 ***** válasza:

az oldal előtt féltem, hogy kicsi. de aztán itt láttam, hogy mindenkinek 20-22 cm és láttam cikket, hogy az átlag 13-14 cm körül van (az óvszergyártók szerint). ebből ezen következtetések vonhatók le:

- nem védekeznek

- mindenki hazudik

- az óvszergyártók rosszul számoltak.


inkább azt hiszem el, hogy a sok unatkozó 13 éves hülyegyerek szórakozik.

2015. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem aggódok, mivel egyértelműen kicsi.
2015. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sose aggódtam. Profi vagyok vele. :)


23F, 14 cm

2015. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!