Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élveztem jobban ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élveztem jobban ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Fogadtam egy lánnyal, eleinte csak poénként gondoltuk, aztán mikor ő nyert számon kérte, és az volt a lényege, hogy ki kellett nyalnom.


Értelemszerűen ha én akkor ő szopott volna le. De nem is ez a lényeg, kinyaltam, meg megujjaztam, és sokkal jobban élveztem mintha meg is dugtam volna. Viszont ezt pont nem értem hogy miért.


Még a nadrág is rajtam maradt, és amúgy is elvoltam vele foglalva, ő meg néha megsimizett ott és annyi. Nem is akarta hogy több legyen, de nem is ez a lényeg.


Alapvetően nem vonzódom hozzá, szóval az sincs hogy ez lenne a dolog háta mögött. Viszont utána amikor kivertem, akkorát élveztem el, hogy szerintem életemben még sosem volt ilyen.


Ez valami rejtett fétis vagy valami más van a dologban? Mert értem én hogy minden férfi szeret nyalni - vagyis a döntő többség, de nekem jobban esett, hogy nem volt se szex, se viszonzás... ami meg megmagyarázhatatlan, legalábbis számomra.


Valaki élt már át hasonlót? Vagy esetleg érti ennek a háttérben lévő értelmét? Mert nagyon érdekel, hogy miért van ez.


Viszonylag aktív is a nemi életem, szóval ezért is furcsa, inkább ilyen vadabb pasi vagyok az ágyban, szóval az sincs, hogy szeretem az alárendeltséget.


2015. júl. 25. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Izgat az alárendeltség, van ilyen, sőt úgy veszem észre egyre gyakoribb.
2015. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is kinyalnál?
2015. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
BelleVille szimpátia kérdése a dolog, így nem mondanék se igent, se nemet :)
2015. júl. 25. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi van ha nem is lány? :D
2015. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nehezen hiszem, hogy kialakul szimpátia olyan felé, aki nem lány, mivel azt látnom is kell :)


Vagy neked talán megy a szimpatizálás így neten keresztül? Nem hiszem.

2015. júl. 25. 23:33
 6/8 A kérdező kommentje:
De én a kérdés miértjét akarom megtudni. Nem partnert keresni.
2015. júl. 25. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdésben is leírtad és az egyik válaszodban is utaltál rá, hogy tulajdonképpen a s.z*.ex az annyi, hogy van-e szimpátia, ilyenalapon bárkivel, bárhol, bármikor... :-)


Tehát szerintem az emberek ott követik el a hibát, hogy mindent meg akarnak magyarázni. Pedig a lényeg egyszerűbb, tiszta biológia... ...néha teli van a f@s.z*d és valahogy ki kell verni, lényegében tökmindegy mivel, kivel, hol és mi módon... Nincs jelentősége!


Mint az állatoknál! :-)

2015. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van nemi életed és nem tudod azt hogy minél tovább "kínzod" magad annál nagyobb a "jutalmad" a végén.. Pláne ilyen játék után, még szép hogy orbitálisat élveztél. :D Az lett volna a fura ha nem..
2015. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!