Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párotok könnyen elélvez? Én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok könnyen elélvez? Én pasi vagyok, de mostani párom nehezen tud elelvezni. Azt mondja mindig így volt, de emgel kicsit zavar, peddig mindent Megadok neki az ágyban.

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Lányként úgy tapasztalom, ez nagyon, nagyon egyénfüggő, van olyan pasi, akivel mindig elélvezek, akár többször is, van, akivel pedig akárhogy igyekeztünk sose jött össze.

Nem akarok nagyon pesszimista lenni, mert biztos vagyok benne, hogy ez gyakorlással igenis fejleszthető, de lehet, hogy egyszerűen nem annyira illetek össze szexuálisan.

2015. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Össze kell szokni.

Lehet, hogy nehezebben oldódik fel az ágyban, ha még új a kapcsolat. Esetleg kérd meg, hogy vezessen rá, neki mi okoz örömet.

2015. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt... Kb. Fele-fele arányban tud elélvezni... 3férfi volt elöttem az életében.. Utolsó kapcsolata 5évig tartott és egyszer sem élvezett el.. Van ilyen?
2015. júl. 26. 22:22
 4/10 Komplikato ***** válasza:
0%
Hogy ne lenne. És ha el tud élvezni a szerencsés csoportba tartozik, van akinek egyáltalán nem megy, ugye. Most ez olyan, hogy van olyan hölgy akin 1-2 órát kell játszani, hogy eltaláld a "megfelelő hangot". De van aki pár perc alatt elélvez. Sőt olyan is aki akár percenként is. Az már a két felen múlik hogyan osztják így be és ki mit hogyan viszonoz, azaz mit adnak egymásnak.
2015. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Van
2015. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nő vagyok. Oráltól másodpercek alatt elélvezek, dugástól meg vagy igen, vagy nem.
2015. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok, sajnos. Csak oráltól és attól sem mindig...pedig már rég elmúltam harminc.
2015. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
ne gondolj semmi rosszra, van ilyen semmi baj veletek. mi nok amugy sem elvezunk el minden alkalommal amikor egyutt vagyunk, de attol meg fantasztikus lehet a sex.
2016. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők 80 %-a csak orálistól tud elélvezni.

Emlékszem, amikor a második pasimmal összejöttem, alig mertem neki elmondani, hogy hát nálam ez így megy. Elég sok nője volt már előttem, nem mondott számokat, de azt mondta, hogy ezen meg sem lepődik, mert az összes eddigi nőjével így volt, és a haverjaival is kitárgyalták, és velük is mindig ez van.

Szóval a hüvelyi orgazmus keveseknek adatott meg, sajnos.

Volt olyan pasim, aki nem akart nyalni, vagy nem csinálta jól, vele én sem élveztem el, szerintem erre gyúrjatok.

2016. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha kézzel csinálja a párom. Mert erősebben szeretem, orállal még nem próbáltuk. Illetve csak én csináltam neki. Egyébként meg lovagló pózban már élveztem el vele..
2023. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!