Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők szorultatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők szorultatok már meg annyira anyagilag esetleg akartatok annyira valamit amire nem tellett, hogy pénzt fogadtatok el szolgáltatásaitokért cserébe?

Figyelt kérdés
Szóval nem arra gondolok, hogy főállású prostituáltnak állta, hanem egy szimpatikusabb férfi ajánlatát elfogadta vagy valami hasonló :D

2015. júl. 27. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Szex csak kölcsönös szimpátia alapján. Ha egy fiú pénzt ajánlott volna a szexért, biztos, hogy nem fekszem le vele.
2015. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Rosszul álltam anyagilag, és volt egy srác akivel lefeküdtem többször is. Nem pénzért.


Viszont utána mindig megsajnált és adott pénzt. Bár nem kifejezetten szex után, hanem csak mikor eszébe jutott. Ő jól állt anyagilag. Én vonzódtam hozzá. De csak testileg.


Olyan havi ~250-et kaptam tőle. Soknak tűnik de nem az, nagyon rosszul álltunk anyagilag.

2015. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
250 havonta.. nem sok?.. max ha durván kihásznált mint a sejkek akkor nem sok.
2015. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2es és egyáltalán nem motivált a pénz a dologban ? :D
2015. júl. 27. 18:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben, szóval nem tudok nyilatkozni...
2015. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kb már vagy 10-15x lefeküdtem vele, mikor eszébe jutott hogy nem hagyja az életkörülményeimet úgy ahogy vannak.


Épp hogy nem jártam szakadt ruhában, a pénz nagy részét is hazaadtam.

2015. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
simán belefér szerintem, köszönöm őszinte válaszod ! :)
2015. júl. 27. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer leszoptam valakit, akit a netről ismertem meg, adott érte pénzt a végén, pedig nem beszéltünk ilyenről.
2015. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze volt már
2015. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megesett...egyszer :P
2015. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!