Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éjjel-nappal Budapestből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjjel-nappal Budapestből Alexa miért van beállítva valami dögös szexi csajnak?

Figyelt kérdés

Én bottal se érnék hozzá - ha esetleg véletlen olvasná a kérdést, nem bántásnak írom.


A mellei plasztikázva vannak szóval már magában ez elég ahhoz hogy elveszítse a nőiességét a szememben, de ha nem lenne az, méretre is elég nagy (most nem tudom hogy műtét nagyobbítás miatt, vagy forma miatt lett). Nem gáz ez a nagy mell, de szerintem inkább hátrány, mint egy normális átlagos mell.


De ha alakra és formára nézzük sem valami kiemelkedő csajszi. Mégis mindenki úgy állítja be, hogy jajj mindneki csurgatja utána a nyálát.


Miért? Én nem bántásból írom de nálam 10/5 az átlagos és ha nem számítjuk a plasztikát, akkor se érné el a 10/5-öt.


Pedig aztán nekem aktív nemi életem van, szóval még az sincs, hogy valami... de talán előbb vállalnák be onnan csomó mindenkit mint Alexát.


Aki esetleg nem ismeri:


[link]


2015. júl. 27. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, h azt se tudom ki ez a szutyok. De tényleg ronda.
2015. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be, de azért nem olyan rossz.
2015. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pfff... válogattok itt...

Én dugnám. ;)

2015. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én sem írtam hogy feltétlen rossz, ássa el magát, mert nem.


csak nekem egyáltalán nem jön be, megse nézném utcán, ami önagmában nem rossz, biztos valakinek bejön, de nem az a típusú csaj aki tömegmegmozgató egyéniség.


Mert ismerek nem egy csajt a környezetemben aki után minden 3. pasi megfordul. De ez tipikusan nem az az alkat.


Még a barbit is előbb vinném ágyba mint őt, neki legalább jó a segge picit.


[link]


(szőke)

2015. júl. 27. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért annyira nem gáz,engem az zavar ahogy affektál...
2015. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig meg ezen a kepen a normalis kategoriaba sorolhato.:D a kozeli kepein gusztustalan ragyas a feje meg olyan elonytelen ruhakat adnak ra amibol kibuggyan a hasa. (nem lenne rossz az alakja csak elonyos ruhakat kene hordania:) )
2015. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
arcra sem tetszik. való igaz hogy nem szeretem az ázsiai lányokat de ő még nem is a szebbik kategória közülük.
2015. júl. 27. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Már eleve amiatt sem jön be, hogy sárga... Egyáltalán nem dögös külsőre.
2015. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tipikus, jó test rossz arc.
2015. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azert egy kosz patront meger
2015. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!