Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen esetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetekben csináltok ilyesmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel régóta tetszünk egymásnak, de mindig elkerültük egymást vagy épp nekem volt barátnőm vagy neki pasija. Nekem egy ideje nincs senkim neki viszont már 2 éve ugyanaz a srác van, viszont teljesen random rám szokott írni ilyesmi szövegekkel, hogy: "akarsz látni valami jót?" és küld képet a puncijáról/cicijéről/fenekéről vagy éppen videót ahogy ujjazza magát viszont akárhogy fűzöm szexelni nem akar mert nem akarja megcsalni a barátját, de akkor mégis mi jó neki abban, hogy küld nekem ilyeneket ? :D

2015. júl. 27. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hergelni akar? Esetleg a barátjával nem olyan már a viszonya?
2015. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem elob utobb beadja
2015. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Több csajjal is játszottam már ilyet. Unja a pasiját, nem lát jövőt a kapcsolatban, és vágyik valami izgire.


Az igazság az, hogy ebből több nem is nagyon lesz. Ha szakít a sráccal, kétlem hogy téged keresne, mert te csak "móka" vagy neki, semmi több. Esetleg egyszer-kétszer lefekszik veled, de kb. ennyi. És ezt most tapasztalatból mondom, mindenféle rosszindulat nélkül.

2015. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát többre nem is vágynék ahogy írtam tetszünk egymásnak nem annyira kedveljük egymást, de amikor találkozunk az utcán és ugye puszival köszönünk már volt olyan, hogy az ő részéről szájrapuszi volt és inkább el is ült másnap meg beírt, hogy bocsi de a közelemben úgy érzi, hogy nem tudja türtőztetni magát :D


Az érdekes a dologban amit a leírásból kihagytam és emiatt joggal gondolhatjátok, hogy unná a kapcsolatát az az, hogy mióta együtt vannak állandóan kapok tőle ilyesmit már az első hétben is kaptam sőt magától küldte :D

2015. júl. 27. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Fszra ehes a csaj. Tedd ala neki rendesen. Nekem is volt ilyen idoszakom.

19/L

2015. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!