Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-30 ezerrel el lehet intézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 ezerrel el lehet intézni ilyen fajta nőnél?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó hogy haverom anyjával nagyon szexelnék. Elég fiatal vagyok hozzá képest. Mert 18 vagyok a nő meg 40-50 között.

Amit a nőről lehet tudni, nincs férjeférje, volt neki férje de egyszerűen annyira pénzéhes meg sóher a nő hogy állandóan csak lehúzta pénzel a férjét, aztán volt neki egy barátja, az is otthagyta mert nem tudta elviselni a pénz utáni vágyát.

Szerintetek az ilyen belemenne szexbe 20-30 ezer forintért?


2015. júl. 29. 10:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Igazából jó a kapcsolatom velük.

Meg a nő így valószínűleg évek óta nem szexel senkivel, jól tartja magát meg valahogy vonzó a külseje. Mikor maszturbálok akkor is rá gondolva megyek el.

2015. júl. 29. 10:40
 2/15 anonim ***** válasza:

és utána a hogy néznél a haverod szemébe és vajon ő mit gondolna rólad és az anyjáról ha összejönne a dolog(előbb utóbb kiderül)?

ennyit ér neked a haverod?

2015. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tedd fel neki a kérdést, hogy pénzért szexelne e veled. Úgyse mondaná el senkinek ha belemegy. Ha meg nem megy bele akkor is nyersz. Marad pénzed. Nincs veszteni valód ;)
2015. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Simán belenéznék a szemébe. Nem is csak egy alkalomra gondolok.
2015. júl. 29. 11:25
 5/15 A kérdező kommentje:

Igazából kaptam is már pár jelet tőle. Pl felhívott, hogy menjek már el mert nincs otthon a fia a haverom aztán elrontotta a gépet és segítsek már megcsinálni. Elmentem. Megyek be azt jön szembe a haverom az udvaron. Otthon volt csak kint volt az udvaron azt az anyja azt hitte hogy nincs otthon. Bementünk azt miniszoknyába volt. Mondom akkor megnézem a gépet de semmi baja nem volt.

De előtte valamikor meg volt olyan hogy a szabadidő nadrágja elől le volt húzva egy kicsit. Hát a fekete csipkés bugyi végig látszott elől aztán úgy sétált pár kört.

2015. júl. 29. 11:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ennyire rád van gerjedve a nő, akkor most mi a kérdés? Miért akarsz 20-30 rongyot kidobni az ablakon, amikor menne ingyen is?
2015. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Így van, szerintem menj rá, dugd meg ingyen, és ha sikerül, a 30 ezret fizesd be jótékony célra.
2015. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha pénz nélkül is belemenne, akkor pénzzel egyáltalán nem biztos! Szerintem kifejezetten sértő pénzt ajánlani ilyen esetben szexért, ezzel gyakorlatilag lek...vázod.
2015. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem én ezt a részt is. De neki is jól jönne a pénz is. Mert havi 80 ezerért robotol a rohadt melegben.
2015. júl. 29. 13:12
 10/15 anonim ***** válasza:
18 évesen akarsz kitartani egy nőt? Ha túl sok pénzed van, akkor se a pénzzel próbálkozz először, még ha jól is jön neki ez azért sokaknak elég megalázó és a kapcsolatotoknak semmiképp nem tesz jót. Ha már összejöttél vele és tényleg annyira pénzéhes úgyis megtalálja a módját, hogy pénzt adhass neki, de szvsz ne ennyire direktbe akard elintézni.
2015. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!