Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha 22 éves létemre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 22 éves létemre a tinilányokra bukok?

Figyelt kérdés
Odavagyok a 14-17 év közötti lányokért :)

2015. júl. 30. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Azokra nem baj, ha már nőiesen néznek ki, te meg még fiatal vagy :) csak 14 alattiakra nem bukj!
2015. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze én is a nőiesebb tinilányokra gondoltam:)
2015. júl. 30. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Riszálom úgyis úgyis. Riszálom úgyis úgyis.
2015. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Mindenkinek más az ízlése.

Meg úgyis olyan menő a kislányok között, hogy "Jujj! Nekem felnőtt pasim van!"... :D Nem rosszból mondom, de biztos találsz magadnak. :)

Én nekem meg a fiatalabb srácok tetszenek általában. :) (Bár 16 alattival tuti nem kezdenék ki, az nekem még gyerek kategória.) Az ilyen idősebb (25+) korosztály pedig valahogy már nem vonz... Párom az velem egyidős. :)

18/L

2015. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele 21 évesen.
2015. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Retkes a másik pilótája. De például egy fogászati röntgen során szerzett tapasztalatok alapján fejlesztették ki a huncut seggpasztát. Amennyiben nem ért egyet a haverokkal és nem is kell egy ilyen jellegű információra vonatkozóan elmenni veled. A kakaó és a szükséges tehén nyál megette a kutya szőrtelen azőrét.
2015. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen bukok rájuk, szóval még rendben vagy :D
2015. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szomorú...
2015. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a 20 feletti pasik jönnek be:D 17/l
2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!