Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több esetben is szembesültem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több esetben is szembesültem már azzal, hogy a netes "partner"kereső oldalak csak fizetős vendégek hirdetéseit tartalmazzák. Létezik olyan oldal, vagy bármi, ahol olyan lányt találhatnék, aki szimplán kölcsönös örömszerzés céljából ingyen találkozna?

Figyelt kérdés
Természetesen teljes diszkréció mellett szeretném ezt folytatni. Győri vagyok, 24 éves, átlagos srác. Egy állandó partnerre volna szükség, akivel kölcsönösen kielégíthetjük egymás vágyait :)

2015. júl. 31. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

szexbaratok.hu-teljesen ingyenes

szexrandi.hu-részben fizetős (pl.az üzenetküldéshez már elő kell fizetni,ha jól tudom)

kivanlak.hu-ez is részben fizetős


Én nőként a szexrandit tartom a legjobbnak,már két állandó partnert is találtam magamnak,előfizetés nélkül.Férfiként nem biztos,hogy ilyen sikerrel jársz (mert rengeteg férfire kevés nő jut),de sok sikert! :)

2015. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!