Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs szex? Mi történhetett vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex? Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi ismerősőöm, hozzáteszem gyerekkori jó barátok vagyunk. 27 éves. .Nagyon sok szexuális kapcsolata volt már neki.


Mostanában elég fáradt és nincs semmi szex nála. Nehezen tudják ,,lázba,, hozni.


Csak ennyit mondott nekem. Valami nincs rendben nála.


2015. aug. 1. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiégett a szexuális vágya, egyszerűen megunta.
2015. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj és szexelj vele te
2015. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még nem ismertem olyan férfit aki ne akart volna dugni mindég és én sem voltam még úgy soha hogy ne lett volna kedvem egy dugáshoz bár mikor ha volt rá lehetőség pedig én fizikai munkát végzek de nem volt akadály a fáradtság

F:40

2015. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!