Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Ti szerettek szopni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti szerettek szopni? Vagy csak azert csinaljatok mert a partneretek szereti?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek. Ilyen egyszerű. 30/N
2015. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért ne szeretnék?
2015. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
En azert mert szeretem:)
2015. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretek, ez már szerintem hétköznapi dolog
2015. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretek szopni. Csinálom is sűrűn. :) (Persze ebben benne van, hogy a párom élvezi nagyon. Ha nem szeretné, valószínűleg én sem élvezném annyira.)
2015. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeretek :)
2015. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szeretek szopni.
2015. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Moncsy0506 ***** válasza:
Szeretek szopni. Aki szeret szopni az ált. jól is csinálja,de igazán jól csak jó farkat lehet,és azt is szerelemből. Na fel is ébresztem a számmal finoman a férjem,ha már így szóba jött ez az orál téma
2015. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretek, mert nekem is jó érzés és annyira izgató látni, érezni és hallani, hogy a Párom mennyire élvezi.


Imádom azokat az önkéntelen "aaah .... aaaah ..úúúh ... aahhh" hangokat, szeretem, ahogy a kezeivel kalandozik a testemen közben, meg ahogy egy egész teste összerándul a gyönyör pillanataiban.

2015. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szopni szerető lányok, nők figyelem, önkéntesen állok elétek! ;) :P :D
2015. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!