Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátság extrákkal kapcsolatról?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Tetszene, csak még nem találtam nőt, akinek ennyi elég lenne. 33/F
2015. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, a sok 18 éves kislány, de sajnálom őket, hogy nekik nincs energiájuk a suli mellett egy kapcsolatra :D Rajtatok kívül több százezer lánynak akkor hogy sikerül(t)? ;)

Pff.....de azért a fa.sz az kell....;)

2015. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Kedves hozzászóló! 10-es vagyok.Sok lánynak azért sikerül,mert SZERETNÉK,hogy sikerüljön és ebből adódóan időt és energiát szánnak rá...én egyáltalán nem szeretnék belebonyolódni egy komoly kapcsolatba,ezért másba fektetem az energiámat és az időmet...ilyen egyszerű! Viszont (ahogy másnak is) nekem is vannak igényeim,amiket szeretnék kielégíteni...remélem nem zavar :/
2015. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak igényeim, de valahogy sikerül fél éve kordában tartani őket, és valahogy sikerül az idegenek ágyát távol tartani magamtól.

Az emberi ész képes felülírni az ösztönöket....remélem nem zavar.:/

2015. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szeretnék kordában tartani semmit,mert nem leszek boldog és kielégült tőle.Másrészt fiatal vagyok és jól nézek ki...szóval inkább most élem ki magam,mint húsz év múlva,mikor meg az lesz a baj,hogy túl idős vagyok már ehhez.Egyébként mindenki más értékrend szerint él...ha ez a tiédbe nem fér bele,akkor ne csináld és kész! Az enyémbe simán belefér és egyébként sem verem nagy dobra,nem dicsekedek vele.Nem hiszem,hogy ezzel egyedül lennék...
2015. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Uhh...köszönöm a véleményeket :) nagyon aktívak voltatok .:)
2015. aug. 2. 21:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Sohasem tartottam szerencsés dolognak. Ha van mellettem valaki, aki csettintésre szétdobja a lábait, nem hajt a vágy, hogy keressek új kapcsolatot. Ebből következően nem fogom megtanulni azt a millió dolgot, ami egy boldog és tartós(!) párkapcsolathoz szükséges. Jó eséllyel sohasem fogom megtudni, hogy szerelem és szerelem között hatalmas különbségek vannak, és leragadok majd az első szerelmecskénél, mert azt hiszem, ő az igazi. Holott csak egy ócska kis kaland az életemben, mint az később kiderül. Akkor viszont már késő lesz. A fiatalság elmúlt, és annak a hiánya, amit akkor kellett volna megtapasztalnom, egész életemre rányomja a bélyegét.
2015. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!