Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Badoon és Tinderen, kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Badoon és Tinderen, kb hány lány jelöl titeket vissza?

Figyelt kérdés
Jóképű, diplomás srác vagyok, a profilképem is jó, mégsem jelöl vissza szinte soha egy lány sem. Fogalmam sincs, h mi az oka, ezt szeretném kideríteni.

2015. aug. 3. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem túl sokan pedig én is úgy gondoltam, hogy azért elmegyek egynek, tenger partos fotókat, hatalmas társaságokban készült fotókat, és valami szuper sport kocsiban ülős vezetős fotókat kell felrakni, ott a legalapabb átlagos lányok is kapnak 15-20 Férfitól üzenetet/nap. A társkereseső a dominancia harc legfőbb helye mert kb. bármelyik férfit választhatja a lány úgy kb. 200km-es körzetből mivel akinek annyira tetszik még olyan távból is elutazik érte :D
2015. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
szívesen megnézném a profilodat, mert annyira nem nagy dolog ott ismerkedni
2015. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem még soha senki nem jelölt, sőt, amíg lehetett értékelni badoon a képeket, ott mindegyik képemre 1-est kaptam mindenkitől. Nem csoda, hiszen alacsony vagyok, és ocsmány, ezért minden lány undorodik tőlem.
2015. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
XDXDXD istenem,,, ez komolyan 170cm-es börbeteg srác nem is ember hanem egy bot. Mindig a copy-paste szöveg az épp aktuális kérdésre irányozva.
2015. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az alacsony és ocsmány megnyilvánulásodat legkevesebb 15 kérdésben láttam már.Nem unod egy kicsit?Engem Tinderen két nap alatt két csaj jelölt vissza.A legnagyobb probléma,hogy ahol én lakom ott kevés a magyar csaj,így elég nehéz nekem is a válogatás.
2015. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

tinderen eddig 334.. komolyan. :)


persze tali max 15-20-al volt

2015. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy se, élőben meg sokszor megbámulnak, néha bulikban még oda is jönnek. Ki érti ezt...
2015. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem, sztem én se nézek ki rosszul, és 1 hónap alatt csak 13 tetsz€st kaptam. A mostani barátnőmet is ott ismertem meg, ő vagy 2 héttel később regisztrált mint én, és majdnem 300 tetszése volt!!!!! El se hittem, megmutatta, de sztem nem csak neki van ennyi hanem az összes többi lánynak. Ők sose jelölnek tetszésre senkit, viszont őket meg naponta 30-40-en, és b4szott sok üzenetet kapnak... barátnőm meg először el se akarta hinni hogy csak 13 tetszésem van, azt hitte hogy viccelek. Ez olyan gáz 😞
2015. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van, mert neten jelölgetni minden hülye tud, élőben odamenni már sokkal kevesebben. Szóval férfiként a társkereső oldalakon sokkal nagyobb a konkurencia (nem is beszélve arról, hogy sok csaj csak egót növelni jár fel ilyen oldalakra, élőben meg összepisili magát, ha egy magabiztos férfi végre leszólítja :D).
2015. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 napja van letöltve.. Az elsô 2 nap 10-en azóta egy sem, mondjuk nem is nagyon használom már, meguntam. 18f
2015. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!