Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes vagyok amivel nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok amivel nincs alapjáraton gond, mert terveztük a férjemmel?

Figyelt kérdés

Esküvőnk után a nászéjszakán védekezés nélkül szeretkeztünk, viszont az azt követő napokban a férjem öccsével is együtt voltam egyszer véletlen, lehet tőle van a gyerek?

23/L,férjem 25,



2015. aug. 3. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Ha ez igaz akkor gratulálok...
2015. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, pár nap különbséget a fogantatás időpontját tekintve még a korai ultrahang alapján sem tudnak kimutatni.


Ha a férjed is így áll a hűség kérdéséhez, akkor lehet, hogy majd a sógornőd gyereke legalább rá fog hasonlítani, ha a tiéd nem is, aztán kvittek lesztek.


Amúgy szeretném remélni, hogy ez egy oltári nagy kamu kérdés, de lehet, hogy én vagyok baromi naiv.

2015. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ez a kérdés nem kamu, akkor te egy oltári nagy ribi vagy.


Hogy lehet valakivel "véletlenül" együtt lenni?


Az ilyen ostoba emberek minek vállalnak gyereket ahelyett, hogy elköttetnék magukat? Sötétek.

2015. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"véletlen"...
2015. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"a férjem öccsével is együtt voltam egyszer véletlen"


Egypetéjű ikrek esetleg?

2015. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most véletlenül kellett egy viszkit innom, amit egy szintén véletlenül felbontott sörrel kísérek.
2015. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mi még csak véletlenül sem tudjuk megmondani, kié a gyerek. A szerencséd az, hogy valószínűleg ti sem tudjátok majd, hisz feltehetően hasonlítanak egymásra a fivérek, így a gyerek is hasonlítani fog mindkettejükre.

Most már csak az a dolgod, hogy a férjed véletlenül se tudja meg a dolgot, az öcsike pedig véletlenül tűnjön el jó messze, mielőtt véletlenül megint belebotlasz a farkába.

2015. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egyformák az esélyek.Nem vesztegeted az időt az biztos...D
2015. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném azt hinni,hogy ez csak egy vicc,hogy 23 évesen CSAK ennyi eszed van,de van egy olyan sanda gyanúm,hogy komoly a dolog.

Apasági teszt,drágám,majd az megmondja,mi nem tudjuk!

17L

2015. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet véletlen összefeküdni a sógoroddal? Gondoom akkor a sógorral sem védekeztetek..
2015. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!