Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg egy férfinak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy férfinak, hogy szexelnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon bejön. Ritkán szoktunk összefutni . Ő buszsofőr és kb egy idősek lehetünk ő is 24-25 éves lehet. És hát szeretnék vele szexelni.

Hogy mondjam meg neki?

Vagy ,hogy flörtöljek vele,hogy tudja ,hogy azt szeretném ?

Kicsit gyáva vagyok ilyen téren.

Sosem kezdeményeztem még így.

Ja és van egy közös ismerősünk.

Adjatok tippet!

Komolyakat,köszi!

Nagyon fontos!



2015. aug. 4. 20:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Általában, ha egy lábon ugrálsz és közben a bal kezeddel körző mozdulatokat teszel, a buszsofőrök észreveszik a nász jelzést. Utána próbálnak majd közösülni veled. Sok sikert!
2015. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kössz igazán
2015. aug. 4. 20:16
 3/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy párkapcsolatban van, vagy egyéb okbol nem szeretne veled szexelni. Ezért talán ne ezzel rohand le. Probálj megismerkedni vele elöször. Persze azt is megteheted, hogy jegyet kérsz töle és közben simán megmondod mit is szeretnél. Ha rábolint az elöre elökészitett név, telszám cetlit a kezébe nyomod. Semmiképpen ne a közös ismerösön keresztül üzengess. Pisis-tini rosszszokás.
2015. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Érdekes kérdés :D őszintén szólva, ha valaki tetszik, tedd azt, amit egyébként is tennél, kérd el a számát, tudd meg mikor van szabad ideje, hívd el valahová, vagy csak ha lehetőséged van ülj a közelében és beszélgess vele, tudd meg mit szeret, ismerd meg. Amennyiben ezek után is vele akarsz lenni jöhet a következő lépés. Ha csak a testi vágy hajt, akkor pedig ki is hagyhatod az előzőeket, és léphetsz a következő szintre, öltözz kihívóan, de ne "örömlányosan", és próbálj célozni arra, mit szeretnél, főleg a viselkedéseddel, vagy egyszerűen találkozz vele valahol négyszemközt és mond el neki. Ha nincs jelenleg senkije, akkor valószínűleg úgy fog reagálni, ahogy más is tenné aki férfiből van. Nem rajongok az ilyesfajta kalandokért, de ha neked erre van szükséged, hát sok sikert hozzá.
2015. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt én nem tudom ,hogy van e valakije ,de nem is érdekel ,nekem csak szex kell tőle.
2015. aug. 4. 20:19
 6/24 SZücsöm ***** válasza:
Hát ha nő vagy (mivel ez nem derült ki a kérdésedből) és mellé még szép is vagy, sőt ha még a másik félnek párja sincsen és 100% osan ki mered jelenteni hogy heteró akkor valószínűleg tökmindegy hogyan tálalod a témát.
2015. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 SZücsöm ***** válasza:
Téged lehet hogy nem érdekel, de az meg őt nem érdekli szal először is azt kéne kiderítened.
2015. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Basszus! Pályát tévesztettem! /F.
2015. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudod kedves 4-es a legutóbbi kapcsolatomban is én szívtam meg . Engem mindenki átver . Úgyhogy kössz kihagyom ,többet pasi kapcsolatra nem kell. Nem akarom megint átélni ezeket!!
2015. aug. 4. 20:22
 10/24 A kérdező kommentje:
De akkor is olyan helyes.
2015. aug. 4. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!