Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is ki szokott pattogni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ki szokott pattogni? Mivel, vagy hogyan borotválkozzak akkor?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megborotválkozok a péniszemnél, annyiszor kipirosodik utána, meg viszket. Szerintem, azért, mert a sörtéknél begyullad.

2015. aug. 5. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom,nem érdekelt különösebben,folytattam tovább ugyanúgy a borotválást.Azóta már nem pattog ki meg semmi !
2015. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zselé,testápoló?
2015. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen zselére gondolsz?
2015. aug. 5. 10:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb megpróbálom úgy, hogy nem húzom felfelé a borotvát, tehát szőrirányba borotválom, meg bekenem valamivel utána. Hátha így nem pattog ki.
2015. aug. 5. 10:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd veszek ilyen Nivea for men nevű borotválkozás utáni krémet. Meglátom mi fog változni.
2015. aug. 5. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Kend be borotvahabbal és várj vele pár percet. Bepuhul a bőr és nem lesz olyan, ha leborotválod. Utána pedig testápoló vagy borotválkozás utáni cuccok.
2015. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szőr növekedésével megegyező irányba borotváld, mindig csak új borotvafejet használj és jó minőségűt 3-5 pengéset plusz borotválkozó gél és nem hab. Előtte rendesen mosd le és utána is, én utána akármennyire csíp bekenem arcszesszel majd estére bepúderezem soha nincsen rajta egy kiütés sem.


Minden 2. nap elvégzem ezt a műveletet :D

2015. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sudocream!! (rossmann, gyógyszertár)
2015. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!