Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefogok feküdni egy csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogok feküdni egy csajjal sötétben, és az a tervem, hogy a péniszemre teszek péniszhosszabbítót. Csajok mit szólnátok?

Figyelt kérdés

szóval úgy beszéltük meg, hogy sötétben szexelünk, úgy hogy ne lássuk a nemiszervünket. Csaj elég gátlásos amúgy...

Csaj nem tudja a péniszméretemet. Úgy terveztem, hogy nem engedem leszopni magam, csak én nyalom ki és utána megdugom meg ilyenek. Mielőtt betenném neki felteszem a hosszabbítót vagy már lehet rajtam is lenne és akkor úgy dugom meg.

14 cm a péniszem, elég vékonyka is 3,5 - 4 cm közötti.

kb 5 cm-t növelnék rajta, ha felteszem magamnak.


Nem derülne ki szerintem és a csaj jobban is élvezné.


Mit szóltok csajok, nők ? hmm ?


2015. aug. 5. 17:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... 😂
2015. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
kort is írjatok, köszi
2015. aug. 5. 17:29
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
mutass már ilyen hosszabbítót..
2015. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
szánalom lvl 999999
2015. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 RRR ***** válasza:
100%
világítós,karácsonyi zenét játszó is van???
2015. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Lehetek őszinte?


Női szemmel irtó hülye ötlet, én elfelejteném a helyedben.


Amúgy még ha valakit netalán nem zavarna, hogy megpróbálod 5 centivel feljebb tolni a méhszáját annál, ahová az anyatermészet helyzete, szerinted egy nő nem érzékelné a különbséget, mikor még azt is simán lehet érzeni, hogy van-e óvszer a pasin, vagy nincs?

2015. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát én rohadtul nem örülnék, az tuti, ha a hátam mögött ilyet csinálna a pasim.. És mi lesz akkor, ha egyszer világosban akarja?
2015. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

ha világosban akarja akkor én fogom mondani neki, hogy inkább sötétben...más ötletem nincs.


de kort is írjatok lécci

2015. aug. 5. 17:36
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Jo ötlet. A csajnak meg ugyis mellimplantátumja van. Egál!
2015. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Elírtam, bocs, szóval "ahová az anyatermészet helyezte".


Ha ő annyira gátlásos, hogy csak sötétben akar szexelni, te meg a méreteden problémázol egy 14 centis pénisszel, és ezért rejtegetnéd előle, akkor szerintem valami egészen másra lenne szükségetek péniszhosszabbító helyett.

2015. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!