Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés volt egy olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt egy olyannal szeretkezni először, akit már nagyon rég kívántál, kerülgettétek egymást, de eleinte nem jött össze? Elmesélnéd a történeteteket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez még mindig feltételes mód, de remélem megvalósul és életem legjobb élménye lesz. :/ F
2015. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát olyan sztorikra lennék kíváncsi, melyek nem zökkenőmentesen kezdődtek, sok idő eltelt vágyakozással, masztival, fantáziálással és a végén mégis valami oknál fogva egymás karjaiban kötöttetek ki.
2015. aug. 7. 00:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Igazából ez a szexuális töltetű dolog így még nem jutott eszembe, mivel még én sem éltem át ezt, habár én nem lefektetni akarom elsősorban hanem együtt lenni vele.


De biztos jó érzés lehet, valószínű megvan a maga varázsa.


20/f

2015. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én azt érzem, hogy folyamatosan, hosszú időn keresztül gyűlik bennem a szexuális feszültség és mikor végre valahára odakerülünk, akkor az olyan, mint egy pohár jéghideg víz egy sivatagi zarándokút után. Teljesen máshogy képzelem el, mintha minden simán ment volna a pár között, mert a szex során leadják azokat a bizonyos felgyülemlett energiákat.
2015. aug. 7. 00:09
 5/12 anonim ***** válasza:

igen ezért írtam azt amit.


Én biztos vagyok benne hogy meglenne a varázsa ha sikerülne együtt lennem a lánnyal. Elvégre nagyon "nehezen" jönnénk össze és biztos hogy az ágyban ennek nagy jelentősége lenne hogy itt van végre, és be lehet pótolni azt az X évnyi hiányt. 100x jobb mint egy idegennel vagy egy szimpla kapcsolatban lévő lánnyal szexelni... ez egyértelmű.


Ha valakit nehezen kapsz meg azt egyrészt nagyon megbecsülöd, és nagyon értékeled, és nagyon élvezed.

2015. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne is mondd... álmaim szeretkezése lenne egy ilyen. Szerintem majd' felrobbanna a testem.
2015. aug. 7. 00:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Évekig leveleztem egy férfivel a neten. Szerettem volna vele találkozni, de ő mindig kitért a randi elől. Aztán egyszer csak találkozni akart, velem meg madarat lehetett volna fogatni, annyira oda voltam érte. Aztán az első randin kiderült, hogy miért nem akart találkozni. Életem legnagyobb csalódása volt :(
2015. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És miért nem akart találkozni?
2015. aug. 7. 00:55
 9/12 anonim ***** válasza:
en 8 honapja varok ra, es mar nagyon nagyon kivanom es csak o kell nekem. mikor beteljesul, nem fogom konnyen elengedni, mind a 8 honapot be kell potolnunk.. L/18
2015. aug. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva mire szexre került sor, már annyi minden más történt köztünk, hogy teljesen felülírta a korábbi egyoldalú vágyat. Inkább a jelenre koncentráltam, és nem a múlton rágódtam, ezért igazából olyan volt, mint bármilyen első szex... még csak nem is nevezném fenomenálisnak. Össze kellett csiszolódnunk. A többedik alkalomra lett igazán jó.
2015. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!