Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanács az első alkalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács az első alkalomra?

Figyelt kérdés
Barátnőm 5 évvel idősebb nálam, ő tapasztalt, viszont én szűz vagyok. Nem volt ilyen fiatal sráccal kapcsolata sem eddig, viszont ami az én gondom, hogy első alkalommal nem szeretnék azonnal elélvezni szinte. Az biztos hogy gumival lesz, mivel nem szed gyógyszert. Tudom hogy kb mennyit tompít az érzésen, de szerintem az nem elég. Vagy beton lesz, de csak fél percig mert elmegyek, vagy el sem megyek. A lényeg az, hogy nem szeretném már első alkalommal hogy bénának tartson, vagy hogy annyira sokat kelljen tanítgatnia. 1-2 tipp, ötlet vagy tanács van ? Nem csak kifejezetten erre, úgy bármire. Nem parázok rá, csak valahogy érzem hogy nem lesz egy hosszú menet.

2015. aug. 8. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasznalj "Durex long lasting pleasure" ovszert. Mi az elso par alkalommal azt hasznaltuk es kb ugyanakkor mentunk El. Ebben az ovszerben van valamilyen anyag ami kicsit keslelteti az elvezest.Ja es kenyeztesd kezzel esetleg szajjal a baratnod, ha nagyon felizgul o is konnyebben meg gyorsabban elmegy. A noket az is gerjeszti sokszor ha a nyakat, mellet "eszegeted" es a hatsojat fogdosod.

Himvesszo hijan ennyit tudtam segiteni. Kellemes szorakozast!

18/L

2015. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis alkoholt, attól feloldódnak a gátlások és tuti h később élvezel el..
2015. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy az első együttlét milyen lesz, nem lehet előre tudni. Evolúciós örökségünk, hogy eleinte hamarabb sülünk el,mint szeretnénk, és ez ellen nem is igen lehet tenni. Kár is rugózni rajta. Nem az elsőnek kell jónak lennie, hanem az összes többinek, ha boldog életet akarsz élni.
2015. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!