Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordul, hogy molett hölgyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy molett hölgyek tudnak örülni az alakjuknak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek a teltebb (akár erősen teltebb) nők de sajnos közülük kevesen elégedettek a kinézetükkel. Azt tapasztalni, hogy legjobb esetben is csak beletörődnek, hogy ilyenek.


Előfordul olyan, hogy egy molett hölgy kifejezetten szereti az alakját, élvezi, hogy teltebb? Számíthat egy pasi hozzáállása, hogy kialakuljon ilyen pozitívabb vélemény?


(Most az egészségi oldalát nem firtatom, ha valaki már nem érzi magát egészségesnek, annak persze érdemes fogynia)


27/F



2015. aug. 8. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami másik univerzumban biztos. Mi pasik, akik ilyen csajt szeretnének, sajnos nem ebben az univerzumban vagyunk :D
2015. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig duci voltam, de amióta lett párom, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, pedig azóta szedtem még fel. Sokkal jobban és szebbnek érzem magam most, mint 20 kilóval ezelőtt, csak annyi változott, hogy most hallom valakitől, hogy szép vagyok. 26/N
2015. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, en sosem voltam vekony testalkatu, de nekem igy jo :) Es a ferfiaknak is bejon.
2015. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem számítok kimondottan molettnek (nyilván a tizenéveseknek igen), de husis alkat vagyok, van fenekem, kis pocim, mellem, combom, stb.

Voltam molett, azt nem szerettem. A mostani alkatommal viszont elégedett vagyok, pedig van még rajtam kb. 7-8 kiló felesleg az "ideálishoz" képest.

És igen, nekem fontos, hogy a páromnak ez tetszik. Sosem akartam ráerőltetni magam olyan férfira, akinek nem vagyok az esete, hiszen én is jobban érzem magam egy kapcsolatban, ha a párom vonzónak talál.

2015. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
figyu, nem vetted észre, hogy itt az ilyen teltebbnek titulált, mondjuk olyan 160centi körüli és 60-65kg-s csajokat kövérezik le??? meg nem csak itt. mindenhol. most ha tegyük fel, a helyükben lennél, és egy nyomorult hétig mondjuk egy ilyen csaj testében kellene élj, és mindenhol azt kapnád az arcodba, hogy te kövér kövér kövér kövér kövér kövér..... vagy, akkor nem fordulnál be? a maradék lelkesedését is letörik az ilyen csajoknak, ha fogyózni is kezdenek. nincs már sem motivációjuk, nem néznek rájuk szinte már emberként sem. te tudnál így elégedetten élni?????
2015. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!