Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nektek bejönnek az ilyen/ehhez hasonló fiúk?

Figyelt kérdés

Külső: 190 magas, szőkésbarna haj, zöld szem, átlag alkat


Belső :Szeret motorozni, Kosarazni(7 éve játtszok) Sokat mozgok. Számítógép annyira nem köt le :D Főleg trap/rap/elektronikus zenét szeret, kicsit féltékeny típus, minimális önbizalommal azért rendelkezik, de nem valami sokkal, viszont szókimondó Ha esetleg többet szeretnél megtudni: privi


SZÓLOK ELŐRE: HOMOFÓBOK, "csak azért hogy belekössek a másikba"kommentelők kíméljenek, köszönöm :)


életkor: 18



2015. aug. 8. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem rendben vagy 22/l

nálam a humorérzék nagyon fontos

2015. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bejönnek, de sokat számít a beszélgetés, szimpátia :) 21/L
2015. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. aug. 8. 17:34
 4/13 krisi22 válasza:
Inkább élőben kéne egy lánnyal beszélni, nem itt az interneten. Ezt hívják önbizalomnak.
2015. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy állsz a viccelődéssel, hülyéskedéssel? :) Nekem nagyon-nagyon fontos a humorérzék. Ezen kívül szimpatikus vagy. Még esetleg az érdekelne, hogy milyen viszony fűz az iskolához? Vannak vele terveid a későbbiekre nézve, vagy nem igazán? Csak ennyi lenne, megköszönöm ha válaszolsz! :)
2015. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam szintén számít a humorérzék.

Ha egy kicsit aggódó típus, az sem lenne cinkes.. Sőt!

Egyébként abszolút ok, így leírva.

16/L

2015. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem is a humor hiányzik a többi teljesen rendben van :) 17/L
2015. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Humorérzékem van egy minimális, de nem szeretek olyanokkal poénkodni akiket nem ismerek, mert nem tudom hogy nála hol kezdődik a sértés kategória. Ebből kifolyólag voltak összetűzéseim
2015. aug. 8. 22:43
 9/13 anonim ***** válasza:
de a humorérzék nemcsak a poénkodásban merül ki, hanem eleve a megnyílvánulásaidban is. Ahogy kifejezed magad. Inkább arrogánsabb humorod van?
2015. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó : nem , nem arrogáns a humorérzékem.
2015. aug. 9. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!